reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

wesele będzie na około 90 osób. ale wszyscy wiedzą, że jestem w ciązy, z sukienkami tez moge mieć problem bo jestem niska, jesli patrxzącna ta na zdjęciach to dla mnie bedzie do połowy łydki :szok:
więc musiałąbym przymierzyć,
ale awru ta całkiem ładne i stwierdzam ze chyba musze miec taką z plecami bo jeszcze mam wypryski na plecach :szok:
 
reklama
Ten rampers to dla mnie nic innego jak pajacyk. A rampers to pewnie tak z angielska pajacyk, co?;-)

Ja z katalogu Quelle, tez czasami cos kupuje, tyle ze z Quelle.fr
A ten pajacyk to niedrogi, gdzies okolo 10 euro wychodzi i ladny jest. Patrzylam na francuskiej stronie tego katalogu, ale nie znalazlam go sa same zimowe tam rzeczy teraz. Szkoda bo bym tez taki kupila.
 
aga to są tylko przykładowe linki odpalone na szybkiego więc żeby dobrze poszukać to pewnie znalazło by się coś odpowiedniego ;-) ale tak prawdę mówiąc to jeśli założysz spodnie i tunikę to nikt Cię przecież nie wygoni i na pewno będziesz super wyglądać :-)
 
To i ja się pochwalę moimi zakupami :-) Pierwszy zakup dwa miesiące temu. Wprawdzie planowany był o wiele wcześniej - zanim udało nam się zajść w ciążę, ale w sumie to jest dla mamy, taty i ich kruszynki :-p

PICT0573.jpg

Nasza działeczka budowlana - 1400 metrów pod Szczecinem, bo z tamtych okolic pochodzimy i tam wracamy po studiach :-)

A teraz ostatnie buszowanie po sklepach:

PICT0587.jpgPICT0584.jpgPICT0586.jpgPICT0582.jpgPICT0583.JPG

I na Allegro:

NOWE spodenki BODY długi rękaw 68 74 cm 3 6 mies (832110179) - Aukcje internetowe Allegro

PROMOCJA NOWE body Ladybird 7pack 68 cm. 7 sztuk (823778080) - Aukcje internetowe Allegro

Na razie nie mam gdzie tych ciuszków trzymać :-p Muszę pozbyć się starych rupieci :-p
 
A ja dziś będąc po wyniki badań wstąpiłam do lumpeksu i kupiłam 17 sztuk ubranek za 11 zł:szok::szok:. Same firmowe (najwęcej H&M). W tym są 2 bluzy, 1 kurteczka, 6 par spodni, 2 pary spodenek, 4 pajacyki, rampersy- i UWAGA kupiłam tak dla równowagi 2 różowe:-p i 2 kaftaniki. Spędziłam tam 1,5 godziny:sorry:.

estragon zdradz gdzie ten lumpeks?
 
To i ja się pochwalę moimi zakupami :-) Pierwszy zakup dwa miesiące temu. Wprawdzie planowany był o wiele wcześniej - zanim udało nam się zajść w ciążę, ale w sumie to jest dla mamy, taty i ich kruszynki :-p

Zobacz załącznik 185784

Nasza działeczka budowlana - 1400 metrów pod Szczecinem, bo z tamtych okolic pochodzimy i tam wracamy po studiach :-)

A teraz ostatnie buszowanie po sklepach:

Zobacz załącznik 185787Zobacz załącznik 185788Zobacz załącznik 185789Zobacz załącznik 185792Zobacz załącznik 185793

I na Allegro:

NOWE spodenki BODY długi rękaw 68 74 cm 3 6 mies (832110179) - Aukcje internetowe Allegro

PROMOCJA NOWE body Ladybird 7pack 68 cm. 7 sztuk (823778080) - Aukcje internetowe Allegro

Na razie nie mam gdzie tych ciuszków trzymać :-p Muszę pozbyć się starych rupieci :-p
Jakie śliczne ubranka:),ja jeszcze nic nie kupiłam....
 
Witam:-),
Jeśli chodzi o zakupy to narazie kupiłam dla siebie kilka rzeczy przede wszystkim spodnie i spudnicę i 2 bluzeczki. Zakupy robiłam na targowisku i wyszło mnie to dużo taniej niż w sklepie bym kupiła. Jeszcze szukam takiej długiej tuniki bardziej przypominającej sukienki...no zależy mi żebt była bardziej elegancka....będę miała na święta:-)
 
reklama
Tez sie zastanawialam nad butelkami i karmieniem sztucznym mlekiem, bo przy blizniakach jednak ciezko karmic piersia. Zastanawialam sie nad butelkami tomee tippee ale nie wiem czy sa to dobre butelki. Slyszala cos ktoras? A moze ktoras uzywala?

A io jeszcze jedno
Czy ktoras uzywala badz zamierza kupic lozeczko turystyczne, co o nim myslicie?
 
Do góry