reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

:-D
ty sie smiej - moj synek w wieku 2 lat mial manie noszenia wlasnie takiej rozowej sukienki i nie bylo na niego mocnych ale na szczescie mu z wiekiem przeszlo teraz jak mu o tym mowie to sie smieje ze wymyslam :-D
:-D:-D:-D niezły agent :)
mój bart młodszy nie nosił sukienek, ale inna anegdota.
18 lat temu mój tatuś miał super sprzęt na kasety i kiedyś mój braciszek napchał pełno masła do tej komory gdzie kasete sie wkłada..
ojac krew zalała ale na spokojnie pyta:
-Mateuszku, ale powiedz tatusiowi dlaczego tam masło dałeś?
-No tatusiu nie wiesz? żeby się kaseta lepiej kręciła :-D:-D:-D
do dziś to wspominamy:tak::-D
 
reklama
Moja jest z allegro też za parę złotych:-) ale dzieciaka na nią nie wpuszczę - to ulubiona zabawka Inusi (cała zakłaczona) zabawki piszczą, szeleszczą grają i dają się targać w pysku po całym mieszkaniu ;-)
http://img687.imageshack.us/img687/5030/img0320e.jpg
http://img163.imageshack.us/img163/6683/img0400r.jpg
ha ha ha dobre.
ja rozłożyłam, żeby zobaczyc co i jak i koje 3 kociaki zachwycone juz łapkę zabwki próbował trącać, ale powiedziałam, ze nie wolno i uciekły :-)
 
Przy zakupie butelek i smoczkow, napewno trzeba zwrocic uwage, czy sa bez BPA, czyli bez Bisphenolu A. Ja starszego wychowalam na Dodie. Kupowalam je w aptece. A marki, ktore produkuja butelki i smoczki bez BPA, macie w tym linku.

Tous nos biberons sans BPA

I tu

Les biberons de Chloé

czyli - jak wynika z linków to avent. Boshe jakie te butelki teraz kosmiczne robią, ja jestem jeszcze na etapie takich plastikowych długich - jakieś 15 lat temu opiekowałam się córką kuzynki przez miesiąc i na tym etapie się zatrzymałam :tak:
 
No, jak wynika z linkow to nie tylko Avent, ale, tez Dodie, Green to Glow, Nuby, Nuk, Tommee Tippee. :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry