reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Aga, mam nadzieję, że wiesz, że ten płaszczyk możliwe, że z jakością Zary ma niewiele wspólnego...
ja się na taki w ub roku trochę napalałam po czym spotkałam je w Ptaku i emocje mocno opadły
nie wiem o co k'mon, ale to Zara na pewno nie jest
no chyba, że Ty akurat dobrze trafisz
 
Aga, mam nadzieję, że wiesz, że ten płaszczyk możliwe, że z jakością Zary ma niewiele wspólnego...
ja się na taki w ub roku trochę napalałam po czym spotkałam je w Ptaku i emocje mocno opadły
nie wiem o co k'mon, ale to Zara na pewno nie jest
no chyba, że Ty akurat dobrze trafisz
Domyslam sie, dlatego lookalam, gdzie jest mozliwosc zwrotu i tu jest, wiec jak cos mi nie podpasuje, to oddam i tyle.
Poza tym, ze na metce ma zara, czy cos innego, to najmniej mnie interesuje, ma byc cieply,wygodny i ma dobrze na mnie lezec :-)
 
Dziewczyny w h&m sa fajne kolorowe dzinsy dla dziewczynek w cenie 39,90 zl:tak:Kupilam Nadii dwie pary;-)

A dla ludzi o mocnych nerwach;-): kolekcja next preview- super ciuszki,zbankrutuje niedlugo,tym bardziej,ze mam dwie dziewuchy,no i powoli zaczynam im kupowac takie same rzeczy w roznych rozmiarach:sorry2:
Clothing | Girls 3mths-6yrs | Childrens | Next Official Site - ogladajcie poki link jest aktywny;-)
 
Hmm, w kolekcji chłopięcej niewielkie zmiany, znowu królują pojazdy i dinozaury, ale upatrzyłam sobie już 3 rzeczy:-).
Agnieszko od kiedy ta kolekcja będzie dostępna w sklepach w Anglii?
 
Hmm, w kolekcji chłopięcej niewielkie zmiany, znowu królują pojazdy i dinozaury, ale upatrzyłam sobie już 3 rzeczy:-).
Agnieszko od kiedy ta kolekcja będzie dostępna w sklepach w Anglii?

Nie wiem dokladnie,ale z tego co sie orientuje,stali klienci juz moga zamawiac,bo ten link jest wlasnie dla nich;-) Najlepiej kliknac dana rzecz do koszyka i wtedy bedzie znana dostepnosc;-)
 
Nie wiem dokladnie,ale z tego co sie orientuje,stali klienci juz moga zamawiac,bo ten link jest wlasnie dla nich;-) Najlepiej kliknac dana rzecz do koszyka i wtedy bedzie znana dostepnosc;-)

dzięki:tak: tak zrobiłam. chyba na czapkę musiałabym 3 tygodnie czekać, a reszta albo od ręki dostępna albo za 2 tygodnie. Moja przyjaciółka przyjeżdża w październiku do PL, więc poproszę siostrę i kupi mi, do końca września ma czas:-p.
Na allegro zarobiłam przyzwoitą sumkę, więc mogę zaszaleć:-)
 
reklama
Do góry