reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

malina-u mnie Krystek nosi rozmiar 104 a ma zaraz 4 latka:-),a niektore to nawet 92:szok: np ostatnio kupione spodenki dresowew Pepco za 9,99
 
reklama
Wpadam się pochwalić sprzedażą na allegro: kombinezon KappAhl- 119, spodnie ocieplane i kurtka z Zary- 120:-) Chyba nieźle, nie? W sumie złoży mi się na nowy kombinezon KappAhla:tak:
 
Czy ktoras ma te koszyki? Chce zamienic szuflady w szafie wlasnie na takie koszyki. Bede tam.. Bielizne trzymac :-)
KOMPLEMENT Kosz - 50x58x16 cm - IKEA


Ja mam takie koszyczki, ale trzymam w nich nie bielizne osobista ale czapki/ szaliki/ rekawiczki..bo to szafa w przedpokoju. Raczej przez te oczka/ otworki/ kratki nie powinny Ci wyleciec majty...ale czy to tak fajnie otworzyc szafe i widziec na pierwszy rzut oka majty/ staniki..ale wybor nalezy do Ciebie oczywiscie.
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam 50 aukcji wystawionych i tylko jedne pantofelki mi się nie sprzedały:sorry:. Wczoraj znowu wystawiłam i mam 45:rofl2:
Jak mnie us ścignie, to wtedy będzie heca:rofl2:.
 
.ale czy to tak fajnie otworzyc szafe i widziec na pierwszy rzut oka majty/ staniki..ale wybor nalezy do Ciebie oczywiscie.
Chyba mi to nie bedzie przeszkadzac :-) poza tym szafe mam 3 drzwiowa, przesuwne drzwi, wiec nie w kazdych bedzie bielizne widac ;-)
Jupiiii...! Sprzedałam 2 pary sztruksów, jedne spodnie ocieplane, dresy, 2 x bodziaki, 2x spodnie dresowe i sweterek!:)
Ee no to super..
u mnie znow jedna laska chciala sie licytowac, kupila 3 rzeczy i chciala 6 zl za przesylke dac:crazy:
Ja miałam 50 aukcji wystawionych i tylko jedne pantofelki mi się nie sprzedały:sorry:. Wczoraj znowu wystawiłam i mam 45:rofl2:
Jak mnie us ścignie, to wtedy będzie heca:rofl2:.
Czasem tak jest, ja widze ze wieksza popularnoscia ciesza sie licytacje, niz kup teraz:baffled:
 
Ja zawsze wystawiam licytacje ale nie od 1zł tylko od ceny która mnie już zadowala. Jeszcze się nie zdażyło żeby mi się coś nie sprzedało :p
 
reklama
aga dokładnie:tak:, chociaż ja kupuję tylko przez 'kup teraz', nie lubię licytacji.
Alis ja mam generalnie pecha do sprzedaży, bo z reguły mało rzeczy mi się sprzedawało, ale tym razem jestem bardzo zadowolona:-)
 
Do góry