reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Rozglądam sie za butami na jesień dla młodej i chyba juz zimowe pojawiają sie w sklepach.
Ale cos sprzedaz na allegro mi nie idzie
 
reklama
julita a jak sprzedajesz? Daj wszystkie aukcje od złotówki, zobaczysz od razu zwiększone zainteresowanie. Ja sprzedałam kilka rzeczy za złotówkę czy za parę zł, ale w ogólnym rozrachunku wszystko się zrównoważyło:tak:. Mnie bardziej zależy na pozbyciu się ubrań, bo nie mam gdzie tego trzymać niż na zarobieniu. Może tak do tego podejdź?
 
Julita a te z wiosny nie pasuja na Maje?
bo u nas te wiosenne pasuja caly czas.

Alis ja czasem robilam tak ze np. Wystawialam licytacje od 15 a kup teraz 20 bylo.
ale tak jak pisze estragon najwiecej osob licytuje od zlotowki... Najbardziej mnie wkurza, jak licytuja. O 25 gr:baffled: czyli np. Spodnie wystawione od zlotowki, 4 osoby licytuja a cena dopiero 1,75 zl :baffled:
ja czasem licytuje, jak jest mniej niz 3 dni do konca :-) a tak to tez wole kup teraz :-)
 
A ja zawsze wystawiam na Kup Teraz:tak: Tylko teraz kombinezon wystawiłam do licytacji, oczywiście, tak jak pisze Alis, od ceny która mnie zadowala, a i tak poszedł przez Kup teraz:) Dużo rzeczy idzie mi też w ten sposób, że ktoś kupuje jedną rzecz na aukcji i pyta, czy mam coś jeszcze w takim i takim rozmiarze i przeważnie kupuje więcej, tak jak wczoraj właśnie:tak:
 
To ja chyba jakas pechowa jestem bo jak do tej pory poszla mi na allegro jedna bluza dziewczęca w super stanie, za 10zl.w dodatku jeszcze kasa nie wpłynęła a sprzedałam w niedziele.
Teraz musze bardziej przyłożyć sie do tych aukcji,moze uzbieram chociaz na kupuje zimowa dla młodej.
 
Aga moja Maja na wiosne miala buciki 23 z firmy Kornecki,ale one sa juz jak nic za male teraz ma adidasy z pumy i chyba jest juz jej w nich niewygodnie bo ciagle je zdejmuje a wczesniej nie bylo problemu.
 
ja wystawiam (na eyabu) zawsze na licytację, wydaje mi się że tutaj jednak ludzie więcej licytują (widać to np. po ilości aukcji do licytacji a na kup teraz) Sprzedaż idzie całkiem nie źle, po kupiłam pare rzeczy małemu, fajną kurtkę na jesień/zimę, cieńszą kurtkę na wiosnę no i buty staremu :-p. Teraz chcę się zabrać za sprzedaż rzeczy zimowych ale musze znaleźć trochę czasu na to, a teraz wiadomo że go nie mam za dużo.

dziewczyny gratulują udanych transakcji :-);-)
 
aureolcia - a byłabyś tak dobra i przymierzyła ten kombinezon?

ja też ruszyłam ze sprzedażą na allegro - na pierwszy rzut poszły buty, wybrałam licytację ale mam wielką nadzieję, że wszystko się sprzeda...
no i uderzyłam na helensa i niestety zbankrutowałam prawie, ehhh

mam tylko zagwozdkę co do butów z nexta czy 8 czy 9 wybrać dla Tochy, no nic muszę ją dziś pomierzyć
 
malina to zależy na jaka porę roku chcesz kupić buty, czy na zimę czy wiosnę, bo jak na teraz to wydaję mi się ze 8 będzie na pewno lepsza. Mój Filip ma naprawdę dość dużą stopę a z Nexta trampki ma 6, a ogólne to max 7 nosi bo są wielkie.
 
reklama
malina to zależy na jaka porę roku chcesz kupić buty, czy na zimę czy wiosnę, bo jak na teraz to wydaję mi się ze 8 będzie na pewno lepsza. Mój Filip ma naprawdę dość dużą stopę a z Nexta trampki ma 6, a ogólne to max 7 nosi bo są wielkie.

Jesssooo, to Franek z kolei już prawie wyrósł z tych espadryli, rozmiar 7, więc ja na jesień brałabym swojemu 8. Ale to chłop i to duży, a Tosinek jest pewnie drobny, więc moze 7?
 
Do góry