reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Kochane mamy dziewczynek: na LIMANGO są cuuuudne buciki dziewczęce Agatha Ruiz de la Prada, sandały, mokasynki, trampki itp. Mokasyny powaliły mnie na kolana...

Trza się tylko zarejestrować, jak któraś nie jest :

limango - klub zakupowy


ja kupilam fajne trampeczki wlasnie z tej kolekcji, po czym po godzinie dokupowalam balerinku w kolorze delikatnego niebieskiego.. neistety szybko sie rozeszly.... nie znam firmy ale fason przecudny...

Afi,. cudne te koszule...!!! i tym oto sposobem stałam sie nieoryginalna w wypowiedziach...:p)) powaznie H&M wypuscil takie cuda??
 
Ostatnia edycja:
Ejjj, ja sie ubieram:tak:. Przecie nie wszystko jest tam stricte mlodziezowe. Wyszlo, zem jest infantylna:-D.

Nieeee....! Mi nie chodziło o wzory- bo są super! Tylko o tą rozmiarówkę, która czasami nie uwzględnia cycka albo bioderka;-) A sukienka jest śliczna!

Afi, nie będę oryginalna- śliczne zakupy, a koszule najśliczniejsze:tak:

Ja wzięłam młodemu narazie te buty z Elefantena, bo coś ZARA nie kwapi się poinformować mnie o terminie odbioru paczki:dry: Któreś z nich oddam.
 
wielka lipa, 3 godz. łaziliśmy z Leśkiem po sklepach za butami dla niego
NIC
w deichmanie u nas mega pustki, nawet nie było co na nogę włozyć, wszystko poniżej 21 rozmiaru,
w bartku ceny jakby byli wiodącą marką, zresztą nic ładnego nie było
w primigi ceny zwaliły mnie z nóg, a ładne to nawet były
w limango nic dla facetów
ZARA?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry