reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

dziś odebrałam zakupy z Zarki online - jestem pod wrażeniem, pięknie opakowane, dołączone instrukcje co do zwrotów, ubranka zawinięte w słodki różowy papier..tak elegancko :-)
fajnie!

A ja dostałam info z ZARY, że już zamówienie "idzie", więc mam nadzieję, że odbiorę najpóźniej w piątek- zanim się ociepli, żebyśmy mieli co założyć w weekend zamiast śniegowców;-)

Mi się akurat te, które wkleiła Julita też nie podobają, ale niektóre kozaki Tommy ma superanckie... tylko faktycznie drogie, w okolicach 1000..

Wonka, dobrze, że napisali, że to buty, bo wyglądają jak zakolanówki:-D
 
reklama
Ja też dziś otrzymałam paczkę z zary.Przesyłka była w dużym kartonie, rzeczy zawinięte w papier.Jestem pod wrażeniem.Nadia ma rzeczy,których nie dostałam w sklepie i buciki z wycięciem na palce;-),a Julka porwane dżinsy,które chciała,mama nie ma nic,ja jednak wolę przymierzyć rzeczy w sklepie,a dziewczyny mają sprawdzone rozmiary,więc niczym nie ryzykuję.
 
Dziweczyny! Helppppp!
Szukam takiej sukienki- chodzi mi o krój:
SUKIENKA PLECY KORONKA - Sukienki - TRF - ZARA Poland
Mierzylam ja wczoraj, ale niestety najwiekszy rozmiar jest na mnie tak obcisly, ze wygladam jakbym zdrala sukienke z 13- letniej siostry:baffled:. Az do wczoraj myslalam, ze moze nie jest ze mna az tak zle... Mylilam sie. Jest fatalnie:no:.

Ahahaha, padłam! Kochana, kupiłam taką samą mojej 15-letniej (!!!) siostrze na nadchodzące urodziny, więc nie miej zastrzeżeń do siebie- po prostu pomyliłaś działy!:-D NIE ubieramy się JUŻ na młodzieżowym;-) Hahahahah:-D
 
Ahahaha, padłam! Kochana, kupiłam taką samą mojej 15-letniej (!!!) siostrze na nadchodzące urodziny, więc nie miej zastrzeżeń do siebie- po prostu pomyliłaś działy!:-D NIE ubieramy się JUŻ na młodzieżowym;-) Hahahahah:-D
Ejjj, ja sie ubieram:tak:. Przecie nie wszystko jest tam stricte mlodziezowe. Wyszlo, zem jest infantylna:-D.
 
Dzieki za wiadomosc o promocji w reservéd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kupiłam trochę ciuchów dla Jagody, bo panna z wszystkiego wyrosła :sorry:
Nie mogłam znaleźć wszystkiego na stronach sklepów, więc pofatygowałam się i pstryknęłam foty :-p
P3150067.jpgP3150068.jpgP3150071.jpg
 
Do góry