reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Justme5 oblookalam dzis te spodnie w h&m i co? W polsce to nowosc, a moj Tomek we wrzesniu dostal te spodnie, ktore chrzestny kupil mu we wrzesniu juz po przecenie za 3 € :-D
 
reklama
:-D Justme nie mow, ze znasz wszystkie modele swiata butow:-D

WSZYSTKICH nie znam, ale dużo kojarzę:-p

Justme5 oblookalam dzis te spodnie w h&m i co? W polsce to nowosc, a moj Tomek we wrzesniu dostal te spodnie, ktore chrzestny kupil mu we wrzesniu juz po przecenie za 3 € :-D

No coś Ty? Ale przecież foty ściągałam ze strony UK, to tam też mają jakieś zapóźnione kolekcje??
 
Dzięki Lenka :) Właśnie u tego sprzedawcy miałam zamawiać kilka rzeczy to zamówię i te farby :)

pochwal sie co jeszcze wziełas?

tenisówki superaśne

a mnie podoba się
Product Detail | H&M PL
i bluzeczka
Product Detail | H&M PL

i ta sukienka- może na urodziny małej kupie:tak: bardzo mi się podoba
Product Detail | H&M PL

sukienka cudna - tez sie nad nia zastnawialam, ale w koncu zamowilam *H&M* _SUKIENKA Z KOKARDĄ _ gran-biel _ 98/104 (2174736052) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
stwierdzialm ze mala ma za duzo czerwonego i rózowego, a z granatu tylko jeden komplecik.

dziewczyny proszę o opinie:)



Uploaded with ImageShack.us

kolor ekstra, ale kroj mi sie nie podoba.

Julita - nie ma sprawy - ja wzięłam rozm 86/92 - jest całkiem spora i elastyczna bo z miękkiej bawełny

Julita, ja czekam na ciuszki z H&M , zamówilam rozmiar 98. Jak dojda dam znacz czy na aguśkę dobre czy za duże. Nasze dziewczyny sa mniej wiecej podobnej postury i wzrostu wiec bedziesz miała rozeznanie. Mi sie wydaje ze 86-02 bedzie małe. Pamietasz jak wszyscy ocaniali kombinezon Tchibo? Najwiecej opinii było że jest mega duzy, a potem okazalo sie ze na Majek na styk.
 
JUlita - mnie te buty w ogóle nie podchodzą..nawet 50 zł bym za nie nie dała

dziś odebrałam zakupy z Zarki online - jestem pod wrażeniem, pięknie opakowane, dołączone instrukcje co do zwrotów, ubranka zawinięte w słodki różowy papier..tak elegancko :-)
fajnie!
 
reklama
Do góry