reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Sylka za moich czasów to wątek tętnił życiem ze ciezko było nadrobić czasem :)były tego dobre i złe strony wielka radość a czasem wielkie tragedie niektóre z dzieci ze tak powiem znam wirtualnie od samego poczatku i na bierząco śledzę co i jak u nich
 
reklama
Tez bylam na forum w ciazy z corka ( nie blizniaczym ;) i wymienilysmy sie telefonami. Jak ktoras zaczynala rodzic byla w kontakcie z chociaz jedna mama i ta mama zdawala relacjie na watku. Oj przezywalo sie praktycznie kazdy porod.
 
Dziękuję za opinie o wózku.
Może u nas tez tak będzie z tymi tel w sumie jeszcze 4-5 miesięcy. A na pewno pod koniec jak ktoras się nie będzie dłużej odzywać to już będziemy podejrzewaćze mmoże rodzi.
Ja pierwszy raz w życiu jestem na forum przez tak długi czas i juz się tak wciagnelam ze jak nie mogę wejść to już jestem zła ze nie jestem na bieżąco;) i potem nadrabiać kilka dni jest ciężko.
 
Dziewczyny myslicie ze w tym wozku jest plastikowa gondola? W opisie nic nie ma na ten temat ;( wozek firmy iZZi Go a i czy 12 kg z gondola to duzo waszym zdaniem? Tak patrze ze wozki waza okolo 14 kg
 

Załączniki

  • 1434646140157.jpg
    1434646140157.jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 41
Ostatnia edycja:
Finkemma wyglada ze ten spod gondoli z jakiegoś plastiku jak wanienka wyglada ale 12 kg z gondola to raczej mało albo tak średnio bo czasem sama ramą wizy 12 ale kształt kół z mutsy :)
 
dzięki Mama mam już link weszłam na lapka wiec podaje
moj typ czarny haber i czarny turkus z białym spodem .

NOWOŚĆ WÓZEK iZZi Go + FOTELIK COMMI 78 KOLORÓW (5311488621) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i drugi kolorystyka malachit lub andrait
Riko Nano 3w1 Wózek Wielofunkcyjny + FOTELIK - 24h (5213737508) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nad kolorystyką też się zastanawiamy.


I tak faktycznie ma plastikową gondole gondola waży 4 kg znalazłam .


No i dalej :D

Pościel wybrana :D 18-cz POŚCIEL dziecięca 120x90 łóżeczka MOSKITIERA (5271328238) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Biało szara z żyrafką idealnie kolorystycznie do naszej sypialni :D
Dokopie jeszcze jeden komplet 2 częściowy na zmianę .
i Łóżeczko z materacem kokos gryka PIĘKNE BIAŁE ŁÓŻECZKA + MATERAC DANPOL G+P+K ! (5085878850) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Białe
Najważniejsze już będzie :D Uwielbiam zakupy dla maluszka mogłabym cały dzień buszować w internecie i przeglądać :D
 
Ostatnia edycja:
Fajne łóżeczko ja wole jak jest całe z szczebelkami bo jedno mam z całymi bokami i mi Max wali po nocach albo nogami albo głowa :) nie widziałam tego wózka tak na żywo ale przeglądając ebay go widziałam 4 kg to chyba max na gondole ważne zeby była głęboka długa i miał dość duża budkę mi sie np nie podobają te z pałąkami trzeba odpisać zapinać ja wole jak jest łatwo i szybko
 
reklama
Ja dzisiaj zrobilam nalot na lumpeks kupilam 4 body z krotkim rekawkiem 56 dwa 62 jedne spioszki i jeden sliczny pajacyk wszystkie jak nowe kilka chyba nawet nieuzywane a ze dzisiaj bylo wszystko za 2 zl to zaplacilam 16 zl :-)
 
Do góry