reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Ja tez chce cale ze szczebelkami tego w zrstawie z posciela nie kupuje. Takie najzwyklejsze biale bedzie . A o co chodzi z tymi palakami do wozka?
Ogladalan na yt sklada sie fajnie ale na zywo nie widzialam.
 
reklama
dziewczyny nie wchodzilam na ten temat, a tu tyle informacji :-)

finkenma dzikeuje za te linki :) ja narazie sie za wyprawka nie rozgladalam chcialam po polowkowym jak sie uspokoje czy z dzieckiem ok i jaka plec, bedzie mi latwiej co do kolorow itd

ale te linki na pewno mi sie przydadza :) wozki fajne , lekkie i maja duze gondole szczegolnie izzzi ma az 88 cm to jest duzo tym bardziej, ze przechodzimy z gondolami cala zime i musi byc duza :-) tylko mam pytanie widzialas je na zywo w jakis sklepach obawiam sie troche kupic przez neta i wystraszyc sie ich widokiem na zywo :-D
 
Kasz ten izzy ma taka raczke , trzeba zamek odpiac u gory i jest . ddmala niestety nie widzialam tego wozka w de ich nie ma :( a jak do pl pojade musi juz byc kupiony bo maz na puste auto wraca wiec zabierze i wozek i lozeczko . widzialam film na yt podoba mi sie i to bardzo i niestety musze sugerowac sie tylko opisem zdjeciami ewentualnie filmem jesli jest :)
A i ja tez czekalam z zakupami az dowiem sie kogo nosze pod sercem :)
 
20150621_131622.jpgciuszek dla synka :) wprawdzie spodenki są aż ma 68 ale tak mi się spodobały ze musiałam je mieć. Tylko kiedy one będą dobre to nie wiem
 

Załączniki

  • 20150621_131622.jpg
    20150621_131622.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 39
Karcia szybciej niż ci sie wydaje:) dzieciaki rosna piorunem. Ja dzis jade na zakupy ciekawe czy coś mi w oko wpadnie :)
 
reklama
finkemma wczoraj wysylalam wiadomosci, dzisiaj patrze jej nie ma.... napisze ponownie ja w lipcu ide po miescie poszukac tego wozka izzi go ale podejrzewam, ze on jest dostepny tylko do kupna przez internet, bo w wyszukiwarce mi nie pokazuje w sklepach....
mam pytanie orientujesz sie o wymiar wewnetrzny gondoli, bo raz czytam ze ten wymiar wewnetrzny a on jest dla mnie najwazniejszy to 88 a raz pisze ze to wymiar gondoli a wiadomo ze w srodku jest kilka cm mniej miejsca...
kiedy zamierzasz go zamowic ? kiedy idziesz na badanie i poznasz plec :-) ja dopiero 30
 
Do góry