reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Ja poki co mam tylko jedna buteleczke w razie W chce karmic piersia mam nadzieje ze mi sie uda a w razie czego to posle tatusia i zakupi co potrzeba;-)
 
reklama
Mój mąż właśnie wrócił od tej znajomej, co nam zaproponowała rzeczy dla małej i dostaliśmy:
-podgrzewacz Teddy bear
-poduchę do karmienia
-karuzelkę nad łóżeczko
-wanienkę z termometrem i wkładką plastikową dla niemowlaków
-grzechotki
-trochę ubranek :)
Strasznie się cieszę, jutro mamy się wybrać z dziadkiem męża, bo chce nam dokupić resztę niezbędnych rzeczy:-)
 
No i widzisz Kivinko a tak sie martwilas ta wyprawka ze nie dasz rady skompletowac przed czasem a tu prosze mowisz i masz koniecznie nam sie pochwal po zakupach co tam nakupilas;-)
Kinga co do materacyka to my zdecydowalismy sie na taki ze sprezynkami nie wiem czy dobry bedzie ale macalam wiele w sklepach i ten wydal mi sie najlepszy cena niewielka wiec zawsze mozna zmienic...
 
kivinko - no to super :) widzisz tak się martwiłas, a tu wszystko pięknie się układa :) i nie stersujemy się już kochana!!!!
karinka - my tez będziemy kupowali wózek firmy Tako :) a wasz jest śliczny :)
 
kinga.1990 zdania są bardzo podzielone. Osobiście zgadzam się z tym artykułem Materace Dla Dzieci też z resztą podesłanym na forum :)

exquise, wybacz, ale nie przekonał mnie ten artykuł. dla mnie jest to zwykła propaganda producenta... reklamowany jest w nim produkt marki MARSEN. Nie twierdzę, że materac jest zły, jednak artykuł wydał mi się stronniczy i nie oparty na rzetelnej wiedzy. nie został podany autor, a tekst jest pisany iście felietonowym językiem... :sorry2:

przy wyborze materaca (i podejmowaniu wielu innych decyzji zakupowych) ufam bardziej fizjoterapeutom, którzy posiadają fundamentalną wiedzę na temat rozwoju noworodka np. tu Podstawa postawy - artykuł został oparty o rozmowę z Pawłem Zawitkowskim, znanym polskim dziecięcym fizjoterapeutą.
 
Ostatnia edycja:
dzisiaj z mama szalejemy :) jutro przelew na konto i klikam kup teraz :)

_mg_6559_kopia_2.jpg38.jpgkoszula ciemny roz
2056323535.jpg2068500240.jpg
2071153629.jpgKOSZULKI13.jpg
 
reklama
Do góry