reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Nasze dzisiejsze zdobycze :) :
laktator.jpg
Zestaw laktacyjny tomee tipee

leżaczek.jpg
Leżaczek alexis lew

mata-wesola-farma.jpg
Mata Baby Ono wesoła farma

DSCF2071.jpg DSCF2068.jpg DSCF2070.jpg
Wózek Tako Warrior 3w1 (nie znalazłam mojego koloru na necie, więc mąż wypakował z folii i zrobiliśmy zdjęcia :p )

Do tego wszystkie kosmetyki, pieluszki tetrowe i dwie paki happy newborn, rękawiczki niedrapki, pokrowiec na przewijak, ceratki, dodatkowe prześcieradło do łóżeczka, dwa okrycia kąpielowe z kapturkiem, szczotka + grzebyk, szczotka do butelek, smoczek z termometrem, smoczki uspokajające i zestaw do paznokci:-)
W tym tygodniu przyjdzie nam jeszcze cały zestaw łóżeczkowy z przewijakiem i w sumie to mogę już jechać rodzić;-)
 
reklama
Kivinko ale szaleństwo! :-) Masz nawet więcej niż niezbedne minimum :-D A wózek macie nowy?? Też chciałam kupic ten model ale nadarzyła się okazja i w końcu zdecydowaliśmy sie na inny.
Ciekawa jestem czy będziesz zadowolona z Huggisów, w sumie niezbyt dobre opinie o nich czytałam, ja przeprowadzę eksperyment z pieluszkami Dada z Biedronki, podobno dobre i bardzo tanie.
 
Tak Julianna, nowy. dziadek mojego D. się szarpnął to skorzystaliśmy :-)
Co do pieluszek to pomyliłam! kupiłam happy.. kurde ale się zamotałam, sorki :D

a jednak to nie ja się pomyliłam! Napisałam w poście wyżej, że happy, nie huggies :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kivinko - no, no, niezly zestaw:)
zawstydzacie mnie dziewczyny, bo ja na razie mam tylko butelke, ktora dostalismy ostatnio w szkole rodzenia:zawstydzona/y:ale po wyplacie trzeba bedzie zaczac szykowac wyprawke...
 
przetestowaliśmy wszystkie pieluchy świata i pampersy są bezkonkurencyjne (o ile ktoś nie ma alergii). Gdy jednak chcieliśmy przyoszczędzić to z tych tańszych najlepsze były biedronkowe "DaDa":tak:
 
reklama
Kivinko
super zakupy! ja tez się powoli zbieram ale jakoś ciężko mi tyłek z domu ruszyć;-)
Julianna
mój Mati jedzie prawie od początku na pieluszkach dada i sa ok, nie przeciekają, nie odparzają i kosztują mało, także warto wypróbować
pierwsze miałam pampersy i happy, ale to na sam początek, zresztą dada jeszcze nie było w rozmiarze 2-5 kg bo teraz już są, ale i tak chyba kupię pampersy na początek a potem tez będę próbować dadę
 
Do góry