reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

reklama
Obraz 059.jpg tak jak mówiłam, pochwalę się wam wózkiem jaki dziś kupiłam :) spadł mi jak z nieba!
 
jesli chodzi o kąpiel maluszka to polecam zagonić do tego tatusia:-Dwtedy nie ma problemu gdzie stoi wanienka, kręgosłup nie boli i w ogóle jest super;-)


Kasia
super wózek:) my do łóżeczka w pewnych momencie dokupiliśmy bieguny żeby można było pobujać małego w nocy, przydawało się jak już nie miałam sił wstawać a on się budził po raz 10 z kolei...
 
Kasia super limuzyna mi tez sie takie klasyczne podobaja strasznie :-D
Exquise swietna okazja ci sie trafila dobrze ze skorzystalas:tak:
Karina swietny ten wozek czemu ja go nie widzialam wczesniej musze porownac z tym co wybralam i moze jeszcze zmienie zdanie;-)
 
reklama
wózeczek jest naprawdę świetny i wielofunkcyjny (głęboki i spacerówka) i po zdemontowaniu służy jako fajne nosidełko co mi się przyda :) jakby tego nie było w wózeczku to i tak bym kupowała :tak: jestem zadowolona bardzo.

a co do laktatorów i butelek to ja osobiście wstrzymam do momentu porodu jak będę wiedziała coś konkretnego.:)
 
Do góry