reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Darucha zakupy super:tak::-) Wózek bardzo mi się podoba:tak:
porannakawa mi osobiście bardziej podobają się kołyski:tak:
reniuszek kocyk śliczny:tak:

Ja dalej szaleje z zakupami ale już 68-74cm, gorzej jak córa stanie się synkiem:-D
 
reklama
poranna kawa ja jestem posiadaczką kosza Mojżesza, można z nim wszędzie wędrować, stelaż ma takiej wysokości jak łóżko wieć będzie przystawione zarz obok, ale zależ co się komu bardziej podoba :happy2:
 
poranna śliczna ta kołyska naprawdę...

reniuszek
jaki kocyk ładny:)

My właśnie wróciliśmy z zakupów i wybraliśmy wózek:

1306502814227.JPG
Wersja kolorystyczna ecru z granatem:) Na zdjęciu wygląda jak biały, ale w rzeczywistości taki kremik ładny:)

Co do łóżeczka to jeszcze trwają rozmowy, czy na kółkach czy z możliwością kołysania...Mój M wymyślił, że założy takie ustrojstwo, którym da się sterować z łóżka i na odległość można huśtać łóżeczko, ale ja jakoś nie jestem przekonana o tego. Wolę jednak chyba kółeczka i wyjechać z Zosią do kuchni np.
 
kasiu wozek przefantastyczny :) design niesamowity ! Ahh ta Zosienka bedzie miala pojazd bardzo elegancki ! :)
moze napisz cos wiecej o tym wozeczku !
 
porannakawa - mnie się bardzo podobają kołyski :tak: są takie wdzięczne ale czy praktyczne to nie wiem...
kasia - o wow! Kolorystycznie to tak po marynarsku troszkę ;-) Wózeczek jest bardzo ładny! :-) no i ma duże koła :tak:
 
reniuszku wózeczek jest z dużymi pompowanymi kołami...zdecydowaliśmy się na takie właśnie gdyż generalnie będziemy nim jeździć raczej po mieście i parkach wybrukowanych i koła skrętne nie są aż tak bardzo niezbędne...poza tym klasyka zawsze nam się podobała...są do niego dwie torby tak jak na zdjęciu widać plus płaszcz ochronny na wypadek deszczu...oczywiście spacerówka w zestawie. Wózek ma możliwość regulacji oparcia nawet w wózku głębokim i posiada od spodu funkcję kołyski. Ogólnie ślicznie się prezentuje na żywo...przejechaliśmy się nim po sklepie i jesteśmy zdecydowani. Trwały tylko pertraktacje, co do koloru, ale i tu stwierdziliśmy, że ecru z granatem będzie Zosieńce pasował, a jak za jakiś czas się Kubuś pojawi, to też nie będzie marudził, że ma babski wózek :)
 
DSCF2067.jpg
Rodzina mojego męża spod Zakopanego zajmuje się szyciem góralskich butów i dostaliśmy takie cudeńka w rozmiarze 10-11 :-)
 
reklama
Do góry