reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

ja jestem jakims dziwakiem chyba, bo my uzywalismy kaftaników i nam nic sie nie powijało:p miałam body z krótkim rekawem, ów kaftanik a na to półspiochy:) spiochów nie miała ani jednych i teraz tez uzywac nie zamierzam:)
zgadzam sie z martolinka półspiachy są super:D
 
reklama
Bardzo się ciesze, że doświadczone mamy piszą o swoich spostrzeżeniach, radzą co warto miec a co sobie odpuścić. Dla mnie to naprawde kosmos, a tych róznych akcesoriów dla malucha jest tyle, że naprawde ciężko się zdecydować. Dziekuję i prosze o więcej :-)
 
U mnie niestety ani kaftaniki ani pół śpiochy sie nie sprawdziły, kaftaniki sie podwijały a pół śpiochy Nikola ściągała jak wierzgała nogami :szok: Najlepsze okazały się pajacyki, body no i śpiochy zapinane w kroku. Jak widać każdemu co innego służy.
 
Ziewaczka-sliczne te ubranka, kazda sztuka mega slodka :-)
Ja uzywalam pajacykow i body w najwiekszej ilosci bo przede wszystkim takie sie u nas robi, mailam troche spiochow przyslanych z PL w prezencie od babc, cioc itd. ale i tak najwiecej uzywalam pajacykow i bdy, bo dla mnie bylo tak wygodnie. To chyba kwestia co ktorej mamie wygodnie uzywac :-)
 
Ja dziś poszłam po prezenty ale wróciłam z ciuszkami dla Młodego:):) Kupiłam śliczne ogrodniczki jeansowe, troche pajacyków, kilka kaftaników i spodenek. w sumie nie wiadomo na jaką się pogodę nastawiać na kwiecień. Równie dobrze może to być jeszcze zima jak i już wiosna...
 
ziewaczka ciuszki super:-) mi pół śpiochy też nie spasowały bo się zsuwały ale może były w pasie za luźne:baffled: a ja wybrałam się dziś po prezenty te alkoholowe i przy okazji kupiłam 2 staniki -o matko ledwo te moje cyce zmieściły się do 75F :szok: ale od razu lepiej się czuję i nic mnie nie obciska:happy2:
 
A ja ostatnio kupiłam dla mojego kochanego maluszka koszule w krateczke, półśpiochy i miodowy sweterek w h&m'ie, oczywiście wszystko z wyprzedaży, to za 3 rzeczy zaplaciłam 40zł. A jak byliśmy dzisiaj na zakupach świątecznych w tesco to kupiłam jeszcze body ze zwierzątkami, dwie pary spodenek i śliczną polarową bluzę. A sobie na świeta kupiłam sukienkę, bo w spodnie cięzko już mi się zmieścic :-) 




 
reklama
Do góry