reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

reklama
juliana - myślałam o elektronicznym z jakąś delikatną nakładką żeby dzidziusiowi krzywdy nie zrobić, ale wtedy trzeba mierzyć w pupie, choć to drastyczne trochę. Ach sama nie wiem...
reniuszek - tez się nastawiam na karmienie piersią, oby nam się udało:-)!!!

Dzięki za rady co do sterylizatora, dam sobie z nim spokój, bo faktycznie z tego co piszecie można się obejść. Podgrzewacz mam od siostry tylko nie wiem czy wszystkie butelki do niego wejdą bo jest dosyć wąski. Np. ta antykolkowa, moim zdaniem rewelacyjna - którą kupiła kasiagaw - chyba by była za szeroka, więc będę musiała poszukać odp. butelek - wąskich a zarazem antylkolkowych, macie jakieś na oku?
 
murka najbardziej polecane i "skuteczne" sa antykolkowe z aventa :) na poczatek 125 ml, ale jak sie nastawisz na piers i bedziesz karmic piersia jedna buteleczka starczy :)
 
Ewela sliczne rampersiki :)
Kasiagaw mialam ta sama karuzele przy Oliku :D byłam bardzo zadowolona zaluje ze ja sprzedałam :tak:
,mam nadzieje ze bedziesz zadowolona z butelek tommee Tippe bo ja jestem stanowczo na nie :no: juz o termoopkowaniu nie wspomne , pozniej jak chcesz to Ci wstawie zdjecie co sie stalo z srebrna izolacja :(
Murka81 sterylizator to chyba najbardziej zbedna zecz :) wystarczy garnuszek , a inna sprawa ze na rynku sa butelki samosterylizujace sie .
 
witam, dziewczyny w Lidlu są bardzo fajne bodziaki, pajace, śpiworki dla dzieciaczków, wszystko w bardzo przystępnych cenach (od 16,9 do ok 23 zł). myślę że warto;-) no i dobre gatunkowo...
pozdrawiam :-)
 
ja też nastawiam się na karmienie piersią, mam nadzieję że mała i piersi będą współpracowały...ale tak jak reniuszek pisze warto mieć choc jedną butelkę...tez myslałam o avencie
 
porannakawo to jak możesz to wstaw, choć pewnie jest to już w drodze...ale umieram z ciekawości...trudno najwyżej jak się coś będzie działo, to trzeba będzie powtórzyć zakupy...
 
Ja kupie 2 butelki na 125 ml ale to dlatego ze bardzo chcialam karmic piersia moja corka ale nie udalo sie, tzn. musialam ja dokarmiac z butli wiec od poczatu jechalismy na dwie jadlodajnie. No i teraz boje sie ze moze byc tak samo wiec na wszelki wypadek sobie przygotuje juz dwie buteleczki. I tak sie nie zmarnuja bo gdzies kolo 6-7 miesiacy zaczyna sie wprowadzac zupki, kaszki, soczki wiec i tak wykorzystam, najwyzej pozniej.
 
reklama
Do góry