reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

reklama
zastanawiam sie coraz bardziej nad sklepem online dysponujacym dobrymi cenami. na allegro ciezko trafic na sprzedawce, ktory i ma dobre ceny i wszystkie produkty, ktore mnie interesuja :D
A Ty juz kochana wiesz dokladnie co i z jakiej formy pakujesz do torby ??

znalazlam taki sklep :

http://www.myszka-sklep.pl/
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze nie wiem, ale wczoraj zdecydowałam się na torbę, a to już coś;-) Mam jakieś prospekty od pampersa co trzeba zabrać do szpitala i zamierzam się do tego ustosunkować w tym tygodniu...A Ty wszystko online??? Czy na sklepy też jeszcze ruszysz?
 
Kivinko-zaszalalas na calego! super te zakupy.
Co do pieluszek ja tez uzywalam pampersow, a na poczatku pampers-swaddlers z wycieciem na pempuszek naprawde polecam.
Ja sie w tym tygodniu biore za kupowanie akcesoriow lazienkowo-higienicznych :-) nozyczki do paznokci, szczoteczka do wloskow itp. to takie drobiazgi ale juz sobie popatrze co tam maja ciekawego w sklepach.
 
Pauletta ja wszystko raczej online, bo wstawac raczej wolalabym nie :-)a boje sie kogos z rodziny wyslac, bo zarowno jak moja mama (ma chory kregoslup i nie da rady szukac w sklepach okazji) jak i moj tato ( kupuje wszystko co najdrozsze ) nie podolaja, a chce na tych *******ach zaoszczedzic. Jedyne co fajne wynalazlam to torbe/walizke....z tymze to przedsiewziecie na lata :D
tez chce ten "temat" zamknac juz w tym tygodniu w torbie, bo wszystko sie moze zdarzyc .... :)

izka ja tez te pampki bede zakupywac :) myslalam na poczatku o huggies, ale naczytalam sie, ze mase uczulajacych podrobek krazylo po rynku
 
Reniuszek- no wlasnie duzo ludzi zle sie wypowiada o huggisach, ja przez pierwszy rok tylko pampersy kupowalam, potem gdzies trafilismy jakas bardzo dobra przecene na huggisy i raz wzielismy na probe i ALusia nie miala zadnych problemow i jakos tak juz zostaly te huggisy az do czasow nocnikowych. Wiec tez roznie dzieci reaguja. Trzeba obserwowac swojego dzieciaczka bo czasem tez nie warto przeplacac.
 
reklama
iza to prawda trzeba trafic :)) ja juz mniej wiecej zadecydowalam jesli chodzi o sprawe zwiazana z pieluchami itd :) na poczatek do poki bedzie pepuszek bede stosowac pampki, pozniej przerzucam sie na wielorazowe pieluchy typu minkee z wkladami bambusowymi - mozna je z powodzeniem stosowac do 2,5 roku zycia :) nie odparzaja, dobrze wentyluja, sa zdrowe dla malenstwa. A koszty prania - to tyle co za smieci :) obliczylam , ze inwestycja na 2,5roku to ok 800zl
 
Do góry