reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

reklama
Dziewczyny wypowiedzcie się czy chcecie oglądać te posty zapraszające na aukcje allegro wstawiane przez obcych? Bo w regulaminie forum jest powiedziane żeby je usuwać, ale nie wiem czy nie wolicie żeby je zostawić...?

A ja w liście do Mikołaja poprosiłam o taką poduchę Kojec Motherhood - poduszka dla kobiet w ciąży | Motherhood.pl :-) takiego rogala jak jest polecany wyżej nie polecam, czytałam bardzo kiepskie opine o nich.
 
dziekuje dziewczyny - dam znac :) ogromnie licze na to , ze bedzie cieplutka :)
Julianna rogal motherhood jest bardzo dobry - moja kuzynka ma i poleca :) - w okresie ciazy jak i przy karmieniu piersia:)
 
reniuszek piękna tuniczka:tak: paulusiu jeszcze nic nigdy przez internet nie kupowaliśmy ale mój mąż nie ma zaufania do czegoś czego nie widzi na oczy i nie może tego dotknąć...julianna taki rogal to musi być całkiem fajna sprawa:tak:
 
Ostatnia edycja:
Julianka ja jestem za tym , żeby te posty usuwać, wiem, że to więcej roboty dla Ciebie, ale smietnik trochę się robi przez te ogłoszenia.Jeżeli chodzi o kojec- BOMBA:tak:
 
reklama
Julianna
taka poducha to musi być super sprawa:tak:

mi te posty obcych średnio przeszkadzają, ale osobiście nawet ich nie czytam i nie ogladam, jak będę chciała coś sobie kupić na allegro to sobie sama poszukam odpowiedniej oferty, także jak dla mnie możecie to kasować
 
Do góry