reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

kasia dzieciaczki do około 2-3 msca rozróżniają tylko czerń- biel , potem dochodzą inne kolory . Myślę , że taki 3 miesięczniak może już być zainteresowany
 
reklama
Gdzieś czytałam że świetną alternatywą dla drogich zabawek jest na białym balonie namalować czarnym mazakiem różne wzorki, szachownice, albo buźki i powiesić w łóżeczku. Podobno na te pierwsze 3 miesiące wystarczy :). Ja bynajmniej mam zamiar wypróbować :D
 
ntmkw dokładnie tak jest jak piszesz!!:tak: na samym początku planuję też taką zabawkę zawiesić- wyciąć spręzynki z wycinanki białej i czarnej. Pod wpływem powietrza będą kręcić się i wirować
 
Dzięki dziewczyny za info w sprawie kolorów :tak: Bo ja nawet nie wiedziałam, że maluszek rozróżnia czerń-biel... Rzeczywiście można na początek samemu wykonać jakieś dwukolorowe "przyciągacze wzroku" ;-)

A do mnie dzisiaj przyszła koszula, jesli ktoś jeszcze tak jak ja na ostatnią chwilę zostawia - to polecam, fajny niedrogi zestawik :
SZLAFROK + KOSZULA do karmienia KOMPLET roz M (2190172373) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
A ja z kolei kupilam karuzele ale na pierwsze tygodnie mam zamiar pozaslaniac kolorowe misie jakimis obrazkami w kolorze czarno bialym. Moze jakies sprezynki albo wycinanki...cokolwiek co przyciagnie wzrok w kontrastowych kolorach...
 
Dziewczyny byłąm zobaczyć wczoraj jak na zywo wyglada kolor wózka, któy chce kupić. I sie załamałam. Świeci się jak psu jajca delikatnie mówiąc. Nie podoba mi sie. Niby stalowy, ale taki błyszczący ze hoho. I teram mam dylemat czy wybrać jasny szary mutsy transporter czy w ogole dołożyć 300 zł. i zmienić na navingtona
382-226x300.jpg Taki kolor akurat ma kolezanka która dopiero urodziła i musiałabym wybrać jakis inny. Pozatym tu za 2000zł mam tylko spacerówkę i gondole no i stelaż, a w mutsy stelaż, gondola, spacerówka, adptery do fotelika i śpiworek gratis za 1669zł. Ehhh mam dylemat. Myślałam, ze chociaż wybór wózka mam juz dawno z głowy
 
reklama
Do góry