reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

reklama
moje znajome tez chwala mutsy ale narzekaja tylko na gondole ze jest taka mała i po 4 mies dzieci ledwo sie mieszcza i kosz na zakupy-musiały dokupic dodatkowy, ale w prowadzeniu ponoc rewelacja
 
dzieki Dziewvzyny za odpowiedz. Moja siostra ma mutsy dlatego był wybrany jako pierwszy, bo wiedziałam, ze jest dobry. Gondola rzeczywiscie mała, ale z tego co mi siostra mówiła to kosz bardzo pojemny na zakupy.
Moze rzeczywiscie nie warto przepłacać i wezme mutsy jasno szary...
 
augustynka- ja też mutsy kupiłam w takiej cenie i jestem zadowolona. Ten wózek jest mega solidny i do tego ładny! Byłaś może w sklepie zobaczyć na żywo wózki, które Cię interesują? My pojechaliśmy i wszystko nam się rozjaśniło, od razu kupiliśmy mutsy:-)
 
augustynka strasznie mi się podoba ten wózek mutsy i ja bym się chyba na niego zdecydowała...

Dziewczyny...bo od kilku dni poluję gdzie się da na podpaski poporodowe i nigdzie nie umiem nic takiego znaleźć...to jedyna rzecz jaka mi brakuje...pomóżcie...jakie macie? Jakich firm? No i gdzie je można zakupić? Bo w rossmanie nie ma na bank...
 
kasiagaw najlepiej w aptece spróbować lub w jakimś sklepie z rzeczami dla maluszków...najpopularniejsze są bella choć podobno bez rewelacji, ale mam wrażenie że trudno inne spotkać; ja kupiłam 2 paczki takich
 
kasiagaw w większych aptekach powinnaś dostać. Są takich firm jak:
2193308704.jpeg2196785033.jpeg2209986549.jpeg2212275418.jpeg
 
reklama
Do góry