reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Sonisia to sa te muszle laktacyjne Opinie o Muszle laktacyjne Avent - opinie, zdjęcia, informacje - bangla.pl
669_01_7089.jpg
 
reklama
Paulusia-mialam identyczna dla ALusi, fajna byla ale zostawilam ja w PL jak mloda miala 10 miesiecy, nie mielismy juz miejsca targac i tak bagazy bylo za duzo. A teraz nie wiem jaka kupic, chcialam dla odmiany jakas inna al ejszcze sie nie zdecydowalam. Mam w sumie karuzelke rainforest wiec mate moze kupie np. taka:
Baby Einstein Baby Neptune Ocean Adventure Gym : Target
albo taka:
Bright Starts Spots & Stripes Safari Gym : Target
ale cos nie moge wybrac, chyba poczekam z tym az sie urodzi bo i tak na samym poczatku nie bedziemy jeszcze uzywac.
 
Dziewczyny! W szale zakupowym wylicytowałam ostatnio na Allegro polarowy śpiworek. Jakież było moje zdziwienie, kiedy dotarł... piękny, faktycznie w dobrym stanie (używany) i ..... w różowe grochy!!! Byłam przekonana, że są białe... No w takich różowościach mój Felek nie za bardzo będzie wyglądał, więc chętnie odsprzedam za tyle, za ile kupiłam (9,99 + przesyłka) Może któraś z mam córeczkowych ma chęć?

2183520807_1.jpg2183520807.jpg
 
reklama
reniuszek - my poczekaliśmy dwa tygodnie i sprowadzili, bo jak ostatnio byliśmy, to też nie mieli; ale ta gwiazdka też jest śliczna, tyle że do naszego pokoju by nie pasował kolor:-D
 
Do góry