reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

poannakawa recziczek takut z primarka jest:-D bo w mothercarebyy bardzo drogie . po za tym to sliczna ta buza:-D
Ja przy Mai nie uzywalam zadnych szumow I teraz tez ni bede nic kupowala nic takiego szwagierka da mi ta zabawke z odglosem bijacego serca I mam tego konika I jeszcze karuzela dojdzie wiec bedzie ok:-D
 
reklama
Dziewczyny, które już kupiły wszystkie rzeczy takie hak butelki, śliczny, pieluszki i te kosmetyczne sprawy, macie jakiego sprzedającego na allegro, który ma wszystko to i w miarę rozsądnej cenie? Chciałabym kupić wszystko na raz:-)
Ale piękne te Wasze łóżeczka, my z mężem daliśmy trochę ciała u kupiliśmy łóżeczko 140x70, i teraz jest problem z całym jego wyposażeniem, bo standard to 120x60, no ake nic wertuje allegro i mam nadzieję,że coś znajdę :-)
 
apolinka - my mieliśmy łóżeczko 140x70, ale już jako starszą wersję - od mniej więcej 3 lat. Kołderkę mam 135x100 bodajże - jest taki standard, wiec będzie dobrze - spokojnie dobierzesz pościel :tak:

dzag - na ja też własnie czekałam na recenzję Mr B i d..pa :-) nie zdążyła...
 
No no dziewczyny, zakupy super :) ja tez wczoraj bylam z moim G na zakupach, kupilismy troche drobiazgow do domu tj. ścierki, miseczki, kubki, wieszaki, kosz do lazienki i szczote do kibelka itp. A dla malucha G wyczaił jakies naklejki na sciane/ szafe z dalmatynczykami i robotami + obraz na sciane z Guffim (czy jak to sie tam pisze). Kupilam tez plastikowa butelke z NUKa antykolkowa i kombinezon na zimeee! Rozmiar wzielam 68 stwierdzilam.ze duzy na dluzej starczy, a skoro mam urodzic koniec listopada/poczatek grudnia to wole wiekszy od razu, nawet jesli mlody z poczatku bedzie sie w nim "topił". Kolor mam kremowy, niestety nie bylo innego, w ogole w sklepach nigdzie nie moglam znalezc juz od dluzszego czasu kombinezonu dla noworodka. Kupilam na promocji dwie dlugie, zwykle koszulki biale w ogromnym rozmiarze, co by jak sukienka wygladaly, bo wzielam je z mysla o porodzie (1,99€ za sztuke)... Znalazlam tez koszule do spania na ramiaczkach to tez kupilam, bo cyca bedzie latwo wystawic, gdyz ma regulowane ramiączka jak w biustonoszu :)
Wczoraj takze przyszla paczka z allegro z Polski. Wiec wyposazenie do lozeczka i te wszystkie inne potrzebne rzeczy, ktore wymienialam wam wczesniej do mnie dotarly :) jupiii. Zdjec nie chce mi sie robic teraz, pochwale sie wam jak juz bede miala wsxystko rozpakowane na nowym mieszkaniu ;)
 
Ja właśnie wróciłam z Auchan - kupiłam starszemu czapkę na zimę i myślę, jak już rzucili dla starszych to może dla maluchów też coś będzie - i się nie pomyliłam :tak: Byłam w szoku, ze takie śliczne czapusie będą - kupiłam całą białą, taką pilotkę, w środku z milusim futerkiem, na zewnątrz materiał ala taka skórka mięciutka - boska! :-) Do tego dwie czapeczki polarowe i do kompletu rękawiczki - jestem zadowolona :tak:

Młody swojemu bratu kupił jeszcze grzechotkę i gryzak - nie mogłam odmówić :-D
 
.szkrabek czy mogłabyś pokazać tą czapeczkę? Bo sama poluję na coś fajnego :-) I w którym Auchan?

Jasne :-) Mam tylko nadzieję, że coś widać, bo światło już kiepskie :sorry: Auchan Piaseczno.

20150930_181028.jpg20150930_181044.jpg
 

Załączniki

  • 20150930_181028.jpg
    20150930_181028.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 70
  • 20150930_181044.jpg
    20150930_181044.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 68
były też wersje dla dziewczynek różowo jakieś - nie spojrzałam dokładnie na drugi kolor (bo te polarowe są w dwupaku tak jak rękawiczki). Spory wybór byl wzorów, ale już widać, że rozmiarami poprzebierane...
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie do tych z Was, które już zakupily pieluchy tetrowe na allegro. Kupilyscie, upralyscie i są ok? Pamiętam, że dla Wojtka jakieś kupowałam, ale były okropnej jakości. Po praniu miały dziwny kształt ;)Polecicie coś?
 
Do góry