reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

Dziś znów znalazłam dowód na mój budyniowy mózg :confused2: Zaczęłam pranie kolorowych pościeli i odpakowałam moja śliczniutką, upatrzoną pościel dla maluszka na start... odpakowuję i tak mówię, kurde coś duża ta poszwa... :confused: No i okazało się, że kupiłam poszwę 100x135 :crazy: i jestem zła... ech... prześcieradło tez za duże... nie wiem gdzie ja mam głowę :no:
 
reklama
Szkrabek nie mozesz wymienić?:)

Niestety nie - po pierwsze już wyprałam, po drugie jak się okaząło motherhood robi tylko takie wymiary kołder... mniejszych nie ma... ale trudno, będę miała na potem - pogodziłam się już z tym ;-) Teraz muszę dokupić jedynie jedną poszewkę na kołdrę, na szczęście można to zrobić już za ok 30 zł :-)
 
aha;)

dziewczyny bo tak czytam o tych misiach szumisiach i się zastanawiam nad kupnem:) a czy któraś z was stosowała suszarkę czy odkurzacz zamiast takich misi? bo słyszałam, że to też jest skuteczne;)
 
My byliśmy takimi szczęściarzami, że nie musieliśmy stosować szumów do uspokajania Lenki :happy:wystarczyło pospiewac...pobujac... odkladalam do lozeczka i spala. Kolki nas ominely (ha, dlatego cala rodzina teraz zyczy nam kolek:-D). Chociaż nie ukrywam, że na poprzednim forum sporo mam stosowało i chciałam "pójść za tlumem", bo to takie fajne. Jednak cena skutecznie mi uświadomiła, że przecież nam to nie jest potrzebne;-)
 
Ja wolę kupić sobie nową suszarkę do włosów w cenie szumisia ;-)
Moja sąsiadka jakieś 4 lata temu suszarką uspakajała synka. I tymi takimi kropeczkami, "mrówkami" z telewizora (taki charakterystyczny dźwięk).
 
Ostatnia edycja:
Ja wolę kupić sobie nową suszarkę do włosów w cenie szumisia ;-)
Moja sąsiadka jakieś 4 lata temu suszarką uspakajała synka. I tymi takimi kropeczkami, "mrówkami" z telewizora (taki charakterystyczny dźwięk).

z tego co czytałam o tych białych szumach, ich istotą jest to, żeby przez całą noc szumiły. W ten sposób dziecko się nie obudzi. A suszenie suszarką przez dłuższy czas może być niebezpieczne (może się spalić, dojść do zwarcia czy inna tragedia). Lepiej kupić płytę CD z tymi dźwiękami, albo zgrać sobie z YouTuba ;)
 
A tak poza tym, wczoraj zakupiłam dekoracyjne poduszeczki do pokoju Marysi:-) Co prawda zakup bardziej dla mamy niż dziecka, ale co tam! Ożywią mi pokój, bo jak na razie wszystko jest białe i beżowe ;)

pip2.jpgpip3.jpgpip4.jpgpip.jpg
 

Załączniki

  • pip2.jpg
    pip2.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 55
  • pip3.jpg
    pip3.jpg
    39,9 KB · Wyświetleń: 49
  • pip4.jpg
    pip4.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 48
  • pip.jpg
    pip.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Muszę zacząć prać te rzeczy, bo kupka w pokoju tylko rośnie, a ja zaraz zaczynam nowe szkolenie zawodowe (które będzie trwać ze 3 miesiące, więc zdążę urodzić) i wiem, że czeka mnie sporo nauki i pracy:confused2:
 
Do góry