reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane grudniowe mamy :)

reklama
Yvona rozstepy nie znikaja, co najwyzej robią się jasne
a to chyba zalezy jakie bo mi po 1 ciazy znikły z lewego uda
wlasnie na gg mi kolezanka napisala ze jej tez teraz rozstepy i cellulit znikły (ona rodziła 3 lata temu) pewnie przez to ze teraz robiła diete Duncana i masakrycznie schudla wiec dziewczyny bedzie dobrze.... Co prawda o niektórych dietach trzeba zapomniec ale grunt ze powiało optymizmem i jeszcze z nas lasencje będą..;D ,miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
No i cały optymizm poszedł na drzewo. Pojawiły mi się pierwsze rozstępy na brzuchu. Co prawda na linii spodni albo nawet niżej i tylko z jednej strony, ale są!... Te kremy wszystkie to jedna wielka ściema... Ale nie ma się co dziwić - jak brzuch się rozciąga od 60 cm do 115 cm właściwie w 3 miesiące (bo na dobrą sprawę to koło września zaczął mi rosnąć), to skóra nie ma prawa tego wytrzymać.
 
No i cały optymizm poszedł na drzewo. Pojawiły mi się pierwsze rozstępy na brzuchu. Co prawda na linii spodni albo nawet niżej i tylko z jednej strony, ale są!... Te kremy wszystkie to jedna wielka ściema... Ale nie ma się co dziwić - jak brzuch się rozciąga od 60 cm do 115 cm właściwie w 3 miesiące (bo na dobrą sprawę to koło września zaczął mi rosnąć), to skóra nie ma prawa tego wytrzymać.

nie martw się nie jesteś sama. mam ten sam problem. kilka dni temu wyskoczyły pierwsze rozstępy. a tak całą ciążę dbałam o brzuszek, że nie mam sobie naprawdę nic do zarzucenia i nic to nie dało :(
 
Myślicie ze czemu nie wrzuciłam żadnego zdjęcia brzucha na forum? Ja mam rozstępy na całym brzuchu i są już powyżej pępka :( Nigdy się ich nie pozbędę więc wypieram z głowy, że w ogóle je mam. ;-)

Właśnie pofarbowałam włosy, żeby ładnie wyglądać i na poród i na święta od razu ;-) W ogóle to mam taki plan. Dzisiaj farbowanie włosów, w niedziele zabawa choinkowa córki, w poniedziałek przyjedzie kojec w końcu i mąż w pracy cały dzień, więc we wtorek mogę rodzić, bo kojec będzie i mąż ma wolny dzień ;-) może się sprawdzi ;p
 
reklama
Myślicie ze czemu nie wrzuciłam żadnego zdjęcia brzucha na forum? Ja mam rozstępy na całym brzuchu i są już powyżej pępka :( Nigdy się ich nie pozbędę więc wypieram z głowy, że w ogóle je mam. ;-)

Właśnie pofarbowałam włosy, żeby ładnie wyglądać i na poród i na święta od razu ;-) W ogóle to mam taki plan. Dzisiaj farbowanie włosów, w niedziele zabawa choinkowa córki, w poniedziałek przyjedzie kojec w końcu i mąż w pracy cały dzień, więc we wtorek mogę rodzić, bo kojec będzie i mąż ma wolny dzień ;-) może się sprawdzi ;p

Trzymam kciuki żeby Twój plan się powiódł :)
 
Do góry