reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

kulkaPrzytulka - ja ostatnio kupiłam i uprałam i uprasowałam - nie zmieniły kształtu, ani nie przesiały się - nic się z nimi na szczęście nie stało - z tymże kupiłam wersję LUX - czyli te droższe. Jak przyszły to śmierdziały okrutnie jakimś ocetem - podejrzewam, ze jakiś impregnat - ale po praniu jest wszystko ok :-)

Wklejam link do aukcji, na której je kupiłam.

PIELUCHA TETROWA BAWEŁNIANA LUX PIELUCHY TETROWE (5613025525) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
reklama
Oooooo Booooze dziewczyny w jakim ją jestem tyle za wami ;( lozexzko juz za strychu. Mąż będzie je składał jak będę w szpitalu. Mamy takie proste z ikei. Kolegą męża nam sprzedał za 100 zł. Przewijak też z ikei kupie. Miałam przy Franku i bardzo sobie chwalilam :) ciuchow na 56-68 mam 5 worków ;) mało ciepłych pajacykow i takich nie spranych ubranek. Zakupy planuje na koniec października. Teraz w lidlu kupie jak mi się uda ciepłe dresy itd dla małego :) maja być od pon w rozmiarze od 62. Dziewczyny jak myślicie...mam pralko suszarke. Wypiose i wysusze. To się suszy w wysokiej temp. Musze jeszcze prasowac?? Mam taki program ze rzeczy są gładkie i miękkie.
 
Moje kosmetyczno-chemiczne zakupy już przyszły wczoraj :-D DSC05914.jpgDSC05915.jpg niewiele już zostało mi na szczęście do dokupienia :-D
 

Załączniki

  • DSC05914.jpg
    DSC05914.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 87
  • DSC05915.jpg
    DSC05915.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 75
Szkrabek dzieki za link do pieluszek. Zamówiłąm u tego sprzedwacy za sporą sume ;)

Ja też u niego hurtem zamówiłam :tak: I tak jak kreatorka, mam większość zakupów z głowy :-)

Kreatorka
- niezły połów!

Piguła - z suszarką nie pomogę, bo nigdy nie miałam i nie używałam. dzięki za podpowiedź a propos Lidla - w poniedziałek w takim razie trzeba będzie uderzyć na sklep :-p
 
@kreatorka cuuuuudne zakupy :) sprawy kosmetyczno chemiczne będę ogarnąć za niedługo. Mam już pampersy na początek, duzxo wkładek laktacyjnych itd ale jeszcze duuuuuuzo brakuje;)
 
reklama
Do góry