reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla mamy i maleństwa

Ja również nic nie zamawiałam ,ale zadzwoniłabym do nich,bo to dość długi czas oczekiwania.
Ania-cho-ten kocyk jest przeuroczy...
Ja mam laktator aventu ręczny....zobaczymy czy się przyda.
 
reklama
Witaj w klubie, mam nadal B może małe C, urósł mi jedynie obwód pod, ale skąd te rozstępy.....
co do biustonosza, to teraz wcale mi tak piersi nie urosły, ale pamietam jak było po pierwszym porodzie. ja miała bardzo dużo pokarmu i piersi dopiero wtedy powiększyły mi sie min 2-3 rozmiary :-)

powiem wam, że mi sprawdziły sie najbardziej takie krótkie topiki. w staniku do karmienia było mi baaaardzo nie wygodnie. teraz siostra, która ma 2 m-czną córcię, też mi oddała taki stanik bo twierdzi, ze duzo lepiej karmi sie jej w normalnym niż w tym specjalnym.

tak więc moze poczekac lepiej z kupnem po porodzie?

co do rozstępow to pod piersiami (tzn. na piersiach, ale od spodu) mam. ale tyle co one wtedy mi urosły....

a laktator tylko Avent. wszystkie akcesoria mam Aventu. podgrzewacz, butelki, smoczki, nakładki do karmienia.
 
Ostatnia edycja:
heja nie wiem czy poruszalyscie temat bujaczkow/hustawek

my wczoraj wlasnie kupilismy taka hustawke Buy Mamas and Papas Starlite Swing from the Next UK online shop

T. nie chcial bujaczko/lezaczka bo mu sie nie podobaly te wibracje dla dziecka i koniecznie chcial hustawke.
wiadomo ze na takiej hustawce sie dlugo nie posiedzi Mala, ale przynajmniej spokojnie bede mogla wyjsc do lazienki sie zalatwic wiedzac ze ona sie buja i zabawi w tym czasie :)
 
Ostatnio z racji tego,ze chora byłam dowiedziałam się z termometr,który mamy pokazuję jakieś kosmiczne wyniki i zaczęłam się rozglądać za jakimś "lepsiejszym" bo dla dzieciaka w razie czego chciała bym mieć pewność co do temperatury.
Wyszperałam w sieci do ucha Braun TermoScan 4520. Taki : BRAUN IRT 4520 - opis, informacje, dane techniczne produktu
z tego co czytałam ma bardzo pozytywne opinie,w wadach w większości jedynie cena jest wymieniana.(tutaj w sklepach ceny ok 40 funtów ale w jednym sklepie trafiłam na promocję za 30 więc za taką cenę jestem gotowa kupić) A czy Wy macie jakieś doświadczenia z tym sprzecikiem? Ewentualnie jakieś inne propozycję?
 
Dodaje zdjątka tatusiowych zakupów dla córy :)
Ps. Na mnie krzyczy jak kupie coś nowego a sam kupuje :p
 

Załączniki

  • DSCF2603.jpg
    DSCF2603.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 44
  • DSCF2595.jpg
    DSCF2595.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 55
  • DSCF2604.jpg
    DSCF2604.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 49
  • DSCF2605.jpg
    DSCF2605.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 53
  • DSCF2606.jpg
    DSCF2606.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Viola, sliczne :) moj D w ogole nie jest zainteresowany robieniem zakupow dla malucha - zostawil ta przyjemnosc mi, ale za to kupilam kilka ubranek z napisami typu "i love my dad" albo "chce urosnac taki duzy jak moj tato" :)
 
Do góry