reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy dla mamy i maleństwa

reklama
mam żółty:)a Ty? kupiłam też w Pepco ręcznik z kapturkiem, pieluszki flanelowe, tetrowe.
Ogólnie lubię tam kupować różne rzeczy do domu bo jest tanio a praktycznie to samo co np. w Home &You.
 
mam żółty z dinozaurem i zielony ze słoniem :-) Poza tym kupiłam tam kilka bodziaków. I kapcie dla męża, ale jeden z kotów się ich panicznie boi...
 
Dziewczyny bardzo dziękuję za opinie na temat laktatora :-) jesteście niezastąpione.
Doszłam do wniosku, że jednak kupimy bo jak teraz się teraz nie przyda to zostawimy i może będzie potrzebny jak przyjdzie pora na drugiego dzidziusia :happy2:
 
Ponawiam pytanie bo dalej nie wiem:
Wiem, że zamawiały niektóre z was na allegro u użytkownika Berwis. Jak długo czekałyście na przesyłkę?? Mój przelew dotarł do nich 6.10 i jak dotąd ani śladu zamówienia:/
 
reklama
Do góry