reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla mamy i maleństwa

ja mam laktator reczny z aventu mi sie przydal bo poznije mialam zapalenie piersi 3 razy, i musialam jak najwiecej odciagac pokarmu bo poznije mialam malo a jak mi sie udalo powrotu pokarmu do karmilam piersia do 11 miesiaca ale mi sie przydal i te do przechowywania butelki do zamrazanki tez mam z aventu. i zatrzymalam laktaktor na drugi dzidzi.
 
reklama
IMG_0093.jpgIMG_0094.jpgIMG_0095.jpg

ostatnie zakupy :) skarpetki, pajac i koszulka :)
 
Kobietki ja mam do Was takie pytanie: czy wszystkie kupiłyście (bądź dostałyście) laktator??
Nie wiem czy będzie potrzebny czy nie i czy będę go używać i mi się nie uśmiecha wydać 150 zł na coś co mi się nie przyda ale z drugiej strony zaś sobie wymyśliłam, że jak nie kupię to na pewno będę go potrzebować, a nie chcę potem gonić męża żeby gdzieś kupił. Dlatego wymyśliłam sobie, że kupię ale jakiś tani co o tym myślicie??
Znalazłam na allegro coś takiego:
LAKTATOR Z SYSTEMEM ODPOWIETRZANIA - BABYONO (1272697949) - Aukcje internetowe Allegro
oraz Laktator ręczny NATUREL BABYONO NOWOŚĆ (1274832404) - Aukcje internetowe Allegro lub
NAJNOWSZY MODEL Laktator ULTRAMED + Zestaw+Gratisy (1271119420) - Aukcje internetowe Allegro

Co o tym myślicie??

Ja też przy pierwszym dziecku chciałam przyoszczędzić na laktatorze, ale przekonałam się w 100%, że się to nie opłaca:no: Chyba jest mało takich szczęśliwców jak Zuza, że ani razu nie miały potrezby użyć tego cudownego wynalazku. Jak już byłam zmuszona użyć, to pożyczyłam taki zwykły od koleżanki, a potem z każdym dniem przekonywałam siebie samą, że teraz to już się nie opłaca kupować nowego i tak przez pół roku męczyłam się z dziadem:wściekła/y::wściekła/y: Teraz laktator Aventu kupiłam już w 5 miesiącu ciąży, był to mój pierwszy zakup, bo stwierdziłam, że potem przy natłoku zakupów znowy zacznę się zastanawiać i pewnie zrezygnuję:sorry2::sorry2:
I napewno nie polecam wydawania kaski na takie ręczne z gruszką, bo są raczej słabe i używanie może doprowadzić do frustracji, przynajmniej u mnie tak było:zawstydzona/y::zawstydzona/y:. A może spróbuj kupić w sklepie, gdzie można potem w razie czego zwrócić (oczywiście nie rozpakowany) lub chociaż wymienić, gdyby rzeczywiście okazało się, że nie będzie ci kompletnie potrzebny???
 
Ja nigdy nie używałam laktatora.Jakoś nie było potrzeby.Przy nawale częściej przystawiałam Julkę do cyca i ta ściągała nadmiar pokarmu.Teraz też nie kupuje że chyba okaże się naprawdę niezbędny to wtedy kupimy.Ale to też jak maluszek już będzie.Jest tyle tego w sklepach że nie ma problemu z kupieniem.
 
ja miałam kupić laktator dopiero jak będzie potrzebny, ale mama się uparła że mi kupi, więc nie protestowałam :) ręczny z Aventu oczywiście z allegro, bo 2 razy taniej niż w sklepie czy aptece
 
reklama
Do góry