reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla mamy i maleństwa

Goncia dokladnie tak jest :/ w nowszych mieszkaniach juz zwykle daja normalne krany jak w PL, my mamy niby normalny w kuchni, ale i tak jak sie na maxa odkreci ciepla np to leci polowa kranu.. wiec nadal mozna sie oparzyc jak sie wlozy reke z tej strony.. to jakis absurd :)
 
reklama
My w kuchni mamy dokładnie to samo. Jeden kran ale w środku i tak 2 rurki. Brytyjska myśl techniczna. Brak kontaktów w łazienkach.Okna otwierane na zewnątrz. Wyłączane kontakty (to jeszcze jestem w stanie zrozumieć),ale te podwójne krany to masakra jakaś.
 
Elzu wiedziałam ,że to uczulenie na chusteczki bo jak przetarłam nimi buźkę to momentalnie się zaczerwieniała :( Poza tym jak ich nie używałam to było ok.
 
My w kuchni mamy dokładnie to samo. Jeden kran ale w środku i tak 2 rurki. Brytyjska myśl techniczna. Brak kontaktów w łazienkach.Okna otwierane na zewnątrz. Wyłączane kontakty (to jeszcze jestem w stanie zrozumieć),ale te podwójne krany to masakra jakaś.

haha!!!!oni to potrafią utrudniac sobie życie...ale mnie i tak najbardziej fascynuje lewostronny ruch uliczny:)
 
Elzu, na SR połozna mówiła, aby myć pupe dziecka zwykłą wodą, ale jeżeli pojawią się jakieś niepokojące zaczerwienienia, krostki itp to wtedy stosować wode przegotowaną
 
haha!!!!oni to potrafią utrudniac sobie życie...ale mnie i tak najbardziej fascynuje lewostronny ruch uliczny:)
powiem szczerze,że od 4 lat jeżdżę autem w tym kraju i lepiej mi się prowadzi tu niż w Polsce. Ale zanim odważyłam się po raz pierwszy tu wsiąść za kierownicę minął mi rok od przyjazdu,bo na początku też to była dla mnie abstrakcja i się bałam.
Zrobiliśmy mały off topic bo to wątek o zakupach przecie...
 
To zeby wrócic do tematu to sie pochwalę że udało mi sie znaleźć i kupic dwa takie same kombinezoniki :)
Jeden mam już w domu drugi już jest w drodze :)
1285338774.jpg
 
reklama
Do góry