reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla mamy i maleństwa

Mi w sumie biust za bardzo nie urósł, może ze 2 rozmiary. Jak mierzyłam wczoraj, wydaje mi się, że będę potrzebowała czegoś w okolicach 65K. Alles ma strasznie duże obwody pod, i małe miseczki :-( Mierzyłam 70G, i nie ma szans.
 
reklama
Ja mam zamiar się wybrać po stanik w tym tygodniu, bo z moim rozmiarem to ciężko coś znaleźć i w szczecinie jest tylko jeden sklep dla mnie...
Tylko pewnie muszę wybrać i tak większy rozmiar niż ten, który teraz mam...tylko skąd mam wiedzieć jaki?...

lile ostatni stanik jaki kupowałam to było 75H...;/
 
Tak jak pisałam wcześniej w sobotę byliśmy na ostatnich poważnych zakupach dla maluszka i kupiliśmy:
- materac do łóżeczka
- wanienkę
- aspirator do noska
- mleko (w razie jakbym nie miała pokarmu)
- herbatkę dla maluszka
- majtki poporodowe
- mydło biały jeleń dla mnie

Jeżeli chodzi o karuzelę to niedawno dostaliśmy już jako prezent od siostry mojego M taki oto model Tiny Love Wyspa Marzeń KARUZELA Wyspa Marzen pilot TINY LOVE GRATIS Wys 0 (1271255702) - Aukcje internetowe Allegro
 
A tak herbatka dla maluszka to nie jest konieczna prawda??? bo z tego co wiem to jak sie karmi piersia to nie trzeba dziecka dopijac ani nic. Czy sie myle??:)
 
reklama
Lile - ja kupiłam podkłady z Rossmana, fajne są.
Co do staników to ja kupiłam jeden taki na początek i 2 fajniejsze z Allesa, ale ja nie mam wielkiego problemu bo nadal noszę b i od biedy to wyciągnę pierś nawet z moich obecnych staników bez większych problemów
Witaj w klubie, mam nadal B może małe C, urósł mi jedynie obwód pod, ale skąd te rozstępy.....
 
Do góry