reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

U mnie jest i Auchan i real obok siebie i niestety w realu nie ma już ani jednego produktu ich marki. Dobrze ze kupiliśmy kilka szamponów itp na zapas :)
 
reklama
Ja w pracy często używałam huggies zielone u dzieciaczków i bardzo je lubiłam więc teraz dla sobie też takie kupiłam, jak się nie sprawdzą to zmienię ;-)
 
A ja ostatnio robie akcje wlasnie na kupowanie tych marek dyskontowych zeby posprawdzac ktore spasuja. Dawniej nieswiadoma jakos zawsze te pampersowe kupowałam bo naiwnie myslalam ze idzie za tym jakosc :-( teraz kupilam pieluszki z roznych firm i po otwarciu najbardziej smierdza chemia wlasnie te pampersowe :-o a najmniej rossmana. Zobaczymy jak z przeciekaniem bedzie.

I czytam juz etykiety bo tez myslalam ze jak dla kobiet w ciazy albo hypoalergiczny to ze lepszy a tu doopa - zadnych regulacji prawnych nie ma i wlasciwie kazdy moze sobie napisac hypoalergiczny. :-(
 
Mój mąż też szuka juz teraz i ostatnio zachwyca się rossmanowskimi. Bo używał markowych i ciągle go coś swedzialo albo miał krostki.
U mnie wszystkie koleżanki z pracy kupują pieluchy z rossmana i są zadowolone.
 
Pierwszą paczkę pieluch kupiłam białe pampersy new born. Później pewnie się przestawię na inne. Wasze sugestie i doświadczenia miłe widziane :-)

Mój brat kupował dziecku biedronkowe Dada. I były ok.
Raz kupił paczkę Huggies, to szybko zrezygnował. O ile dobrze pamiętam były sztywne i śmierdziały chemią.
 
Katska oby dupka sie nie uczulila na inne pampy :(
Ja uzywalam z Mila happy 1, byly ekstra, pozniej dostalam pelno z Dady i uzywalam ich, ale 3 byly beznadziejne wg mnie, wiec zmienilam na pampers pomaranczowe i tez byly do du**. Kupilam na mega promocji pampers zielone i jestem mega zadowolona, jednak, gdy zabraklo mi pampow bedac u trsciow, ubralam Mili z Dady od szwagierki i miala takie czulenie, ze az krew z ran leciala :(
Dlatego teraz jestesmy ciagle na Pampers zielonych, drogie sa, ale i wydajne :)

Natomiast dla Ali kupilam Happy 1 i zamierzam ciagle uzywac tej firmy :)
Pampers bardzo szybko "uzaleznia" pupke :(
 
ja z kolei przeleciałam przez pampersy hugissy dady i rosmannowskie babydreamy.... najlepiej sprawdziły się dady i dalej jesteśmy im wierne. skoro nic się nie dzieje i nam nie przeciekają nie widzę sensu przepłacać;-)

Dla Asi na próbę kupiłam paczkę dady i paczkę pampersów zielonych i zobaczymy jak będzie

chyba każda mała doopka ma inne wymagania:tak:
 
Ostatnia edycja:
Myśmy jak narazie kupili Dade i babydreama.. I dada newborn ma wycięcie na pępek a babydream też ma?(zapakowane jeszcze a info na opakowaniu brak albo ślepa jestem ;) )
 
reklama
Zor sprawdzilam babydream te co mam i jest takie wycięcie ale wydaje mi sie dosc plytkie wiec pewnie i tak bedzie zakrywac i trzeba będzie troche wywijac.
 
Do góry