reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

reklama
Spokojnie sie da bo jeszcze jest kawalek tego cienkiego paska. No chyba ze dzidzia bedzie miala super mała pupke i pieluszka bedzie wysoko siegac.
 
Maagsiaa, tak czułam że dziecko się przyzwyczaja i nawet jak były dobre ceny to bratanicy wolałam Pampersów nie kupować, jak Dada się sprawdzały. W szkole rodzenia dosyć dobrze się wypowiadali o Dada.
Mam małą paczkę tych białych pampersów i mam też dwie sztuki darmowych/próbek Dada. Co później to nie wiem. Patrząc się na analizy Sroki, widać że czym bardziej markowy/reklamowany produkt tym więcej chemii.
 
Ladyli, Sroka nie przeanalizowała pieluch niestety, tylko wpisała na co zwrócić uwagę. Ja generalnie nawiązałam do jej wniosków po analizie kosmetyków czy chusteczek.
A strona to: Sroka o....
Niestety piszę z komórki i strona wyświetla mi się jako blog, ale w menu po prawej stronie był jej komentarz, przy pielęgnacji o ile dobrze pamiętam.
 
Ostatnia edycja:
Właśnie nie. Dzwoniłam ale mam wrażenie ze sam nie wiedział.
Chyba poszukam czegoś innego. Jutro teście przyjadą to.im powiem by się jeszcze trochę wytrzymali z zakupami a ja się rozejrze.
 
reklama
Aisha no żeby sam nie wiedział? Ehh.. szkoda podobała mi się ;) szczególnie "wyrafa" :p
To jak znajdziesz jakąś logiczną to się pochwal;) może znów ściagnę od Ciebie ;)
 
Do góry