reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

reklama
Ktoś to pisze tego bloga to jest chyba nie poważny bo już w dziale chusteczek jest całkiem inna opinia odnośnie tych samych chusteczek

Huggies, Natural Care, Chusteczki pielęgnacyjne, nawilżane

Huggies Baby Wipes Natural Care - specjalne, nawilżane chusteczki pielęgnacyjne. Ich unikalna struktura sprawia, że są elastyczne i grube, a przy tym niezwykle mięciutkie i delikatne. Dzięki starannie i odpowiednio dobranym składnikom, idealnie nadają się do pielęgnacji wyjątkowo wrażliwej skóry Waszych pociech. Bezzapachowe. Chusteczki pielęgnacyjne Huggies Baby Wipes zawsze możecie mieć pod ręką, a specjalnie zaprojektowane opakowanie, w którym zastosowano unikalny system wielokrotnego otwierania, będzie stale utrzymywało je odpowiednio nawilżone.

Skład:

  • Aqua,
  • Aloe Barbadensis Leaf Extract - sok z liści aloesu, właściwości silnie nawilżające, regenerujące i przeciwzapalne
  • Tocopheryl Acetate - pochodna witaminy E, wzmacnia barierę naskórkową, substancja o działaniu antyoksydacyjnym
  • Potassium Laureth Acetate - środek powierzchniowo-czynny
  • Potassium Laureth Phosphatate - środek powierzchniowo-czynny
  • Glycerin - substancja nawilżająca,
  • Polysorbate 20 - emulgator
  • Tetrasodium EDTA - konserwant
  • Methylisothiazolinone - konserwant
  • Methylparaben - konserwant
  • Malic Acid - regulator pH
  • Parfum

Srocze wnioskiJestem zaskoczona, bo jest na prawdę fajnie. Nie nawalone konserwantów, cenne składniki na pierwszych miejscach. Pierwsze na prawdę godnie polecenia chusteczki !!!! .
 
Bo ten ranking to ona tworzyła w styczniu 2013, a niby w 2014 skład się zmienił.
Ja nie sugerując się w ogóle jej stroną tylko swoją główką kupiłam w ciemno kilka rzeczy i ostatnio przeglądając jej rankingi okazało się że wybrałam jedne z lepszych. Po prostu nie biorę nic co ma parabeny, peg itp. im krótszy skład tym lepiej. No i jak się okazuje niemarkowe rzeczy są w sumie najlepsze.
 
Chodzi o to, że zmienili skład, że był ok a teraz jest gorszy dużo i już ich nie poleca..
A najbardziej poleca, chusteczki z Netto Tibelly baby sensitive
i z Reala Real, TiP Baby wet wipes
 
Prawda wykupił ich Auchan, ale jeszcze produkty realowskie są dostępne.. Sroka oliwkę dla dzieci polecała też z tip'a
 
reklama
noto skoro tak to zwracam honor portalowi :)

No już auchan przejął reale ale ponoć niektóre markety dalej będą realami bo nie może być za dużo Auchanów koło siebie jakas tam ustawa o konkurencji itp., dlatego ja mam dosłownie rzut beretem do reala i on zostanie realem tylko ze produkty auchana z tego co mi znajoma opowiadała co pracuje w realu-auchanie.
 
Do góry