reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

Tak, o tym słoniu pisze. Rabat z ulotki, chociaż jak widzieli że zakupy większe robimy to mówili też że max 10% rabatu dadzą.

Z tego co widziałam to oni niższe niż w sklepie mają ceny w sklepie internetowym ale w stacjonarnym z tym rabatem to chyba podobnie wychodzi :) ja jestem zadowolona bo i doradzili i nie naciągali na rzeczy najdroższe a i cenowo całość myślę że wyszła ok a miałam wczesniej zamiar i wózek i lozeczko zamawiać na allegro
 
reklama
An nie wiem czy to dobre, bo nie stosowalam tego, ale octanisept jest naprawde bdb i przydaje sie pozniej :)
Jak tylko D lub ja sie przetniemy itp to od razu stosujemy i schodzi bardzo szybko :) jak przebilam Mili kolczyki,to tez jej psikalam uszka octaniseptem lub gdy sie zadrapala (zdarzalo sie to baardzo czesto)to tez od razu psikalam :) Polecam zakupic, jest wydajny :)
 
Dzięki Ania za info, w takim razie odwiedzę najpierw Dino bo słyszałam, że to ciekawy sklep a potem słoń i gdzieś zamówić musimy :p
Ja na szczęście mam octanisept po swojej operacji więc odpada kupno..I faktycznie był niezły i wart swojej ceny
 
An82 ja octenisept mam na porzadku dziennym w apteczce. Poza tym przydal sie do psikania krocza bo można na blony sluzowe np rowniez do gardla czy warg i faktycznie jest wydajny. Date chyba tez nie ma jakiejs krotkiej bo kupowalam ostatnio i do 2017 mam (czasem w aptece warto sprawdzic czy nie daja nam czegos z krotka data!). Ten srodek co podlinkowalas na alkoholu jest wiec pewnie troche szczypie ale jest teoria ze po pielegnacji preparatem spirytusowym pepek szybciej odpada (mozna nawet samemu przygotowac roztwor i jest to chyba najtansze rozwiazanie). Kuzynce ostatnio polozna ta tania wersje rekomendowala jako najlepszą ;-)
 
Zor my też kupowaliśmy te adaptery do maxi cosi i tak jak dziewczyny piszą koszt to ok 70 zeta, ale tak jak piszesz mnie nie interesuje humor sprzedawcy, a jego wiedza (odwiedziliśmy kilka sklepów i też nie każdy sprzedawca ją ma) i ma mi wszystko pokazać, przy nas było dwóch sprzedawców i spędziliśmy chyba ponad godzinę, ja to się nie krępuję przy nich sprawdzałam opinię i rankingi na tablecie, zresztą który oni mi przynieśli, wiesz to są nasze i niemałe pieniądze, życzę aby udało Ci się kupić to na czym Wam zależy;-)
 
Ja też chciałam maxi cosi ale poczytałam o tych testach i atestach i niestety pokazują one tylko ze przy prędkości 84km i tak dziecko.ginie.
Wiec.stwierdziliśmy ze nie będziemy dopłacać do tych atestowanych skoro przed śmiercią nie uchronia przy większych prędkościach.
Octeniseptu nie kupiłam bo na szkole rodzenia mówili by stosować dopiero po odpadnieciu kikuta jeśli będzie potrzeba.
Najwyżej męża wyślę do apteki. Na szczęście jest to produkt łatwo dostępny.
 
Aisha, u mnie w szkole polecali octanisept. Mam też jeszcze w odwodzie chusteczki nasączone spirytusem (70%). Nie wiem czy po alkoholu nie odpadnie szybciej, coś mi się kojarzy.

Testy zderzeniowe samochodów też nie są robione przy zawrotnych prędkościach. Ale jak dla mnie atest jest ważny. Pamiętam, że kiedyś kolega długo szukał dla swojego dziecka fotelika i wybrał Roamer (nie pamiętam, jak dokładnie się pisze). Ja dla swojej bratanicy kupiłam Maxi Cosi Cabrio fix. Szukałam, czytałam, ale nie pamiętam dokładnie co przeważyło w zakupie tego fotelika.
 
reklama
Katska widać co szkoła rodzenia to inna opinia :) zobaczymy :)
Mój fotelik który był w standardzie tez jest atestowany. Jedynie nie ma tych dodatkowych testów zderzeniowych które mają chyba tylko niektóre maxi cosi.
Jak ktoś dużo jeździ to może ma sens kupić.drożej, tylko co to da skoro na autostradzie przy zderzeniu czołowym i tak się ginie.
 
Do góry