reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

reklama
Jaki cudowny ten wozek! Zakochalam sie w tych wozkach, dlaczego ja mam prawie nowiuski i gdybym tylko wspomniala Dawidowi, ze go sprzedam a kupie nowy camarelo to On mnie wysmieje, a pozniej nawrzeszczy?! No dlaczego?! Haha :D
 
Monia o to mnie nie pytaj :p mam jeszcze tzw parasolke i coneco spacerowke, ale dwoch wozkow.prowadzic nie bede :p myslalam nad taka dostawka do wozka, wyglada jak deskorolka, ale to drogie cholernie :O wiec pozostaje moja inwencja tworcza haha
 
Magsia chuste kup i nos na plecach Starsza hehehe... a powaznie to taka dostawka na all to gora 200 zl. Ja zobacze bo nie wiem czy tez nie bede musiala dokupic. Moj mlody taki chetny na spacery ze szok. A nie zapowiada sie ze wroci do prZedszkola przed porodem
 
Magsia moja siostra między dziećmi ma niespełna 2 lata różnicy i jak się młodszy urodził to kupili wózek dla bliźniąt, w kt. dzieci siedzą jedno za drugim i jeden jeździł w gondoli (opcjonalnie w nosidełku jak z auta gdzieś z nimi wychodziła) a drugi w spacerówce. Bardzo sobie chwaliła ten wózek bo wiadomo mąż w pracy a z dziećmi trzeba na spacer pójść czy jechać na zakupy albo coś załatwić..
 
Maagsiaa też widziałam takie wózki jak wspomina Kika. Z tym że była to jakaś marka spoza PL (drogie) miał raczej surowe gondole, nie takie śliczniutkie jak Camarello. I nawet nie był to chyba wózek typowo bliźniaczy, tylko miał możliwość wpięcia i gondoli i spacerówki.

O i nawet znalazłam taką kategorię na stronie sklepu:
..:: BOBO WZKI ::.. najlepsze WZKI DZIECICE 2014 - sklep internetowy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry