reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

Śliczny wózek :) ja metki powycinalam tylko z body bo były takie drapiace o z czapek. Jak są małe albo takie miękkie to nie wycinam.
Tez mam sporo skarpet i niedrapek choć położne odradzają stosowanie.
 
reklama
Made tez mam takie zdanie. Zreszta jak po 2 tyg sie pazurki obcina to nie ma szans zeby sie zadziorki wczesniej nie robily na paznokietkach. A z.tego co mi sie jeszcze przypomnialo to my mlodego pielucha wiazalismy zgodnie z zaleceniem szpitalnym zeby czul sie bezpiecznie :-o i lapki mial schowane a raczej niejako zwiazane wiec niedrqpki jak byl uwalniany ;-)
 
ewka z tym wiązaniem to u nas na szkole rodzenia położne zwracały uwagę, niby taka banalna rzecz, ale nie zdawałam sobie sprawy, że dzieciątko ma na tyle nieskoordynowane ruchy, że się samo budzi, nie mówiąc już o drapaniu, bo nie wie co ma począć z rączkami;-)
 
Wlasnie te nieskoordynowane ruchy byly poprzednio moja zmora - tak mnie hormony wtedy nakrecily ze wydawalo mi sie ze dziecko jest chore skoro takie ka reakcje...
A teraz natknelam sie na smieszny spiworek woombie - popularny niby za granica ale u nas juz tez od jakiegos czasu. Bedzie do przemyslenia zakup jak problemy ze snem sie pojawia choc cena troche odstrasza :-(
 
ewa u mnie się nie sprawdził ..... mała darła się w niebogłosy za to jak owijałam ją w rożek albo kocyk była cisza:szok:.... przerobiłam też otulacz z motherhood i też się nie sprawdził...
 
reklama
Ewka, o woombie słyszałam na szkole, ale kurczę dzieciak wygląda jak poczwarka ;-)
Dorex, intensywnie myślałam o zakupie tego otulacza z Motherhood (zapinamy na rzep, bo oni jeszcze mają jakieś muślinowe prostokątne otulacze) Nie planuję zakupu typowego rożka, więc wydawało mi się, że ten otulacz będzie wygodny. Może zwykła pielucha i kocyk wystarczy.....
 
Do góry