reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Malucha i Mamy :)

mouse23 fajna kolyska! :tak: My dostalismy od siostry meza, ale jest nie zlozona i nie wiem jak bedzie wygladac ;-)

Dzieki za wszystkie rady, bo bez was bym chyba nie wiedziala co wogole kupowac!

Mam od razu jeszcze jedno pytanie: Jaki rozek kupic? Taki usztywniany kokosem czy zwykly bawelniany?
 
reklama
mouse super kołyska ja też już je oglądałam i się zastanawiam czy sobie nie sprawić puki co mąż studzi mnie swoim wzrokiem:-p

Co do stanika ja kupię jeden "szaciak" do spania np a drugi taki ładny np z Alles mama z Zosią miałam dwa szmaciaki ale jak chodziłam na co dzień to źle się czułam sama z sobą.
Aspirator też miałam-gruszka wizualnie mi się nie podobała... ale teraz też będę musiała kupić ja chyba miałam fride?? coś tak mi się wydaje...
 
dziewczyny widziałam, że na głównym wątku była mowa o połogu, podkładach itp. Możecie mi powiedzieć jakie podkłady poporodowe są najlepsze i ile trzeba tego kupić?? i jeszcze takie podkłady na łożko, ile sztuk tego trzeba?
 
U nas podkłady na łóżko są w szpitalu.
Podpaski miałam też bella mama. I też jakoś trzy paczki poszły. W szpitalach są zazwyczaj apteki i można w razie czego dokupić. Nie ma co przesadzać, bo te podpaski do majtek siatkowych się nadadzą, ale w domu to wygodniejsze zwykłe.
 
Wkładki lakt. moim zdaniem najlepsze Tommee Tippee albo Lansinoh.
Bella to porażka pod każdym względem.
Avent ma za małą średnicę.
Canpol jeszcze większa porażka niż bella ;)
Johnsons przecieka.

Innych nie miałam :)
 
reklama
Mouse... super kołyska...
po tym jak zobaczyliśmy koszyk mojżesza w mothercare to zaczęłam się zastanawiać nad zakupem właśnie tej kołyski, tym bardziej, że jest dość spora, szczególnie jeśli chodzi o szerokość.
 
Do góry