reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy dla Malucha i Mamy :)

Ja w szpitalu bez biustonosza byłam, bo piersi zazwyczaj wtedy pogryzione i dobrze jak mają "przewiew", a mleko jeszcze mi tak nie leciało. Potem to już biustonosz dzień i noc przez 9 miesięcy karmienia :/

AA z gruszki nigdy nie nauczyłam się korzystać. Mamy aspirator i daje radę :)
 
reklama
aneta w sumie to fakt, jak ktoś nieumiejętnie używa takiej gruszki to może dziecku krzywdę zrobić, ja używałam aspiratora ale okazało się że gruszka też jest potrzebna i kupiłam taką co miała krótką końcówkę i do niczego się nie nadawała, najwyżej można nią było zebrać te glutki co na zewnątrz wyleciały - porażka. więc może jak ktoś nie ma praktyki z taką gruszką starego typu to niech posługuje się tylko aspiratorem. Ja używałam jak pracowałam na dziecięcym tej starej i jest dużo lepiej niż tymi nowymi.
 
A ja używałam na początku kilka razy gruszki z silikonową końcówką, własnie na te glutki blisko wyjścia z noska. Była dużo delikatniejsza dla maleństwa niż aspirator, no ale przy katarze nie sprawdzała się.
 
My uzywamy od urodzenia do teraz aspirator z nuka
ImageUploadedByForum BabyBoom1385380508.273341.jpg
A do zadan specjalnych jak jest zielony katarek to takiego z otrivin
ImageUploadedByForum BabyBoom1385380537.451905.jpg
Ja go nie lubie uzywac bo to sie ssie ustami i jakos sie boje ale moj to robi ;) i super czysci nosek :tak:
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1385380508.273341.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1385380508.273341.jpg
    6,3 KB · Wyświetleń: 56
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1385380537.451905.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1385380537.451905.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 60
Ja mam aspirator otrivin, super jest, ma wąska końcówkę do malutkiego noska :) gruszki nigdy nie używałam chociaż mam.............
 
chciala sie pochwalic moim dzisijeszym zakupem:-) male bedzie na poczatku spac w z nami w sypialni a w dzien w swoim pokoiku i lozeczku:) taki jest plan choc wiadomo jak to z planami:-D

3710884748_1.jpg
 

Załączniki

  • 3710884748_1.jpg
    3710884748_1.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 88
kupilam na allegro uzywana. kolyska coneco:-) duzo jest tego ;-)jeszczce nie przyszla ale mam nadzieje ze na zywo jeszccze bardziej sie zakocham:-)
 
reklama
Do góry