reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
Dziewczyny sorki ze tak nie na temat, ale chce własnie zamówic łóżeczko i pamiętam ze któraś z was zamawiała te z serii safari z żyrafką, ja chciałam te z misiem ale te z żyrafką mogę zamówic od 1 sprzedawcy i wziąsc u nich tez kilka innych rzeczy i wtedy jedną przesyłką by szło, tylko pytanie teraz do was, czy ono jest białe z ciemnym czy ecru tak jak piszą na aukcjach, bo na zdjęciach jest białe?
prosze o odpowiedź jak ktoś kto ja ma zerknie tutaj.
 
Dzięki dziewczynki za miłe komentarze odnoscie mojego pokoika;) Mi tez bardzo się podoba ta posciel. Zanim ją kupiłam napisałam do kulku użytkowników allegro z pytaniem jaka jest:) i wszyscy byli zgodni, że warta jest kupienia, wszsycy byli zadowoleni.:)
czesto tak robie:) i wlasnie dzieki temu uniknelam kupna pościeli od innego uzytkownika all.. wszyscy pisali, ze zaluja, ze kiepska jakosc - http://allegro.pl/item1153497733_16_el_posciel_120x90_z_aplikacja_cztery_gratisy.html -moze i krypto reklama, ale dziele się z wami tym co przeczytałam:)
Guusia - napisz do ludzi, ktorzy kupili lozeczko i zapytaj jaki ma kolor:) alo poprostu napisz do uzytkownika- tego co sprzedaje:)

aga - a kiedy mialas ostatnia miesiaczke - ja 2grudnia i dlatego termin z om 8wrzesnia:)
 
Agatko- nio nie byli zadowolni ani z wykonania, ani z wypelnienia. Nio i jeden pan napisal, ze jego zona wyprala poszwe od koldry w 60C i motyw misia calkiem sie sprał.. pisal, ze drugi raz by nie zamowil. Napisalam do 4 osob i kazda byla srednio zadowolona..
 
Mpik'u dziekuje za info, bardzo, bardzo cenne, i te druga posciel ogldalam, ale jednak serducha wygladaja jakos...solidniej. I mialam nosa widze, a teraz poparte wiesciami od Ciebie, super :-) To juz wiem , co zamawiac.

Mebeliki zdrewexu zamawiala Kalche i ja, pewnie inne dziewczyny takze, ale my wlasnie misiem od tego samego sprzedawcy- bez oplaty za wysylke, takze za komode, łożeczko, materac i przewijak (tez miekki) zaplacilam ok 730 zl- i 0 zl za wysylke. Postaram sie znalezc sprzedawce.
O własnie ten sprzedawca, ta sama aukcja. My domówiłysmy jeszcze parę rzeczy i nadal przesyłka za free. Sprzedawca Ok, ja jestem zadowolona.
Kolor jest orzech(wenge ) + ecru - to nie jest biel.
https://ssl.allegro.pl/item1155219628_drewex_zestaw_maly_mis_komoda_lozeczko.html
 
mpik sliczny kącik dla niuni!!!:-)
Beniaminka cudny zestawik!!!
Ja mam takie zwykłe łożeczko sosnowe najprostsze i jak widzę takie cuda to mi się zachciewa zmiany:-D:rofl2: ale za to pościel mam bogatą żeby ożywić to łożeczko:-p
 
reklama
dzis robiłam porządek w ciuszkach, bardzo duzo dostała od rodziny, no i wyszło że juz wszystko mam nie ma sensu nic kupować - tyle dobrego :)

brakuje mi
* wanienki,
*przewijaka,
*termometra ( teraz chce kupic taki lepszy a nie za 19)
* kosmetyków , pieluszke butelki itp

na początku sierpnia startujemy na zakupy ...:)
 
Do góry