reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Pati fotelik rewelka i kolor poprostu super
Aga26 wiesz co mnie zastanawia w tym sterylizatorze , czy to nie jest zwykly pojemnik z pokrywka do mikrofalowek, bo wiadoma mikrofale maja same w sobie wlasciwosci sterylizujace, wiec moze wystarczy wziasc zwykly pojemnik napelnic woda i wlozyc na 5 min. Tak wslasnie radza u nas polozne.

A ten nalot na butelkach bierze sie stad , ze woda ma duza zawartosc wapnia( czyli potocznie kamienia) , musialy byscie zakupic moze destylowana. To moje skrzywienie zawodowe kiedys pracowalam w wodociagach.:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam wlasnie butelki lovi samosterylizujace sie w mikrofali, ale za cholere nie wyobrazam sobie jak to zrobic hehe :-) wkladam je tak po prostu do kuchenki na sucho i nastawiam na ile? W instrukcji nic niestety nie ma na ten temat.. moze rzeczywiscie sterylizator w takiej sytuacji jest zbedny..

Onionek - jak się będę widziała z bratową to poproszę, żeby mi pokazała i napiszę jak to działa. Łatwe toto jest na pewno ;-)

Pati - super fotelik!
 
DSCN4373.jpg

Dzisiejsze łupy :-)
 
dziękuję Kochane:)

co do sterylizatora
ja nie miałam przy chłopakach
Samuel karmiony piersią
sporadycznie używałam butelki do podania herbatki
i parzyłam ja w garnku
a przy Marcelku gotowałam w garnku
teraz takze nie kupuję :)
 
Ja kupiłam taki do mikrofali z aventu na aukcji allegro za 35zł. Też przy chłopakach gotowałam w garnku i przeklinałam,a to niewielki wydatek i wydaje się niegłupie. Zwłaszcza,że muszę wrócić do pracy po macierzyńskim, a zamierzam dalej karmić piersią:-)
 
reklama

Marta śliczniutkie!!

ja chyba też się dzisiaj wybiorę na zakupowe szaleństwo dla małej...chyba bo już od rana idziemy ale stary wybrać się nie może....:dry:

co do sterylizatora..ja mam parowy z tt -ogólnie jest super ale ani razu go nie użyłam:szok: więc na 100% sterylizator nie jest potrzebny!!! dwa lata przeleżał w szafie bo w kuchni nie było na niego miejsca i teraz podejrzewam, że też będzie służył jako ozdoba:dry:
 
Do góry