reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Chciałabym... ;-) A tak serio, to mój mąż tam pracuje, tylko nie na sklepie, tylko jako powiedzmy... pracownik umysłowy.

A co do butelek to ja planuję kupić samosterylizujące - chyba firmy Lovi. Dużo dobrego o nich słyszałam. Podobno wkłada się je do mikrofali i po kłopocie. Miałyście może?

Ja zkupiłam taką butelkę startową, własnie Lovi z mozliwosci sterylki w mikrofalówce. Zobaczymy, co to za cudo. I kupiłam jeszcze jedną mała butelką a Aventu - taka bezkolkową, ja mysle ze na start wystarczy, zwlaszcza ze planuje karmic piersią- a jak bedzie zobaczymy :-)
Ja pamietam sterylizowalo sie w gotujac , ale to nie dosyc ze meczace , ale i ten kamien- soad na tych butelkach wstretny w srodku, bo woda kranow nawet gotowana u nas jest ohydna , dlatego pomysle albo na tym zeby miec wiecej tych Lovi ale trezba bedzie kupic sterylizator jak np z Avent.
I kolejny wydatek :(

Z tego co pamietam najlepiej na 5 min i najwieksza moc ale wszystko musi byc w wodzie , zeby sie nie zdeformowalo. Ja przy moim synku wygotowalam butelki i smoczki zaraz po kupieniu a pozniej to juz tylko raz na tydzien lub dwa tygodnie i to tylko do 3 m-ca. Tu mi jakos polozne nie kazaly tego robic a ja wogole nieswiadoma bylam tego , ze malemu dziecku trzeba po kazdym umyciu gotowac. Ale tym razem postawie chyba na mikrofalowke.

Ja mam wlasnie butelki lovi samosterylizujace sie w mikrofali, ale za cholere nie wyobrazam sobie jak to zrobic hehe :-) wkladam je tak po prostu do kuchenki na sucho i nastawiam na ile? W instrukcji nic niestety nie ma na ten temat.. moze rzeczywiscie sterylizator w takiej sytuacji jest zbedny..
 
reklama
Dzieki za odp. Kurcze problem jest w tym, że właśnie nie miałam nigdy okazji jeździć takimi i nie wiem czy te wózki faktycznie mogą siebardzo różnićod siebie.
 
Dziewczynki w Tesco są mega wyprzedaże dziecięcych ciuszków: body, pajacyki, cudne kompleciki.

Kiedyś jedna z Was (chyba Małpka) pisała, żeby zaopatrzyć się z zwykły bawełniany kocyk - zakupiłam dziś w Tesco za 15 zł. :D

Do tego wyprawka: pajacyk, body, czapeczka, śliniaczek - 13,50 - w szoku byłam :D

A wszystko takie piękne! Jak sprzątnę łazienkę zrobię fotki! :-)

Są:
3 packi body z długim rękawkiem za 14,50 :D
3 packi pajacyków za 20,70 :D

To tak z tego co zapamiętałam. Jest tego naprawdę dużo - do wyboru, do koloru, a ceny miło zaskakują!
 
Dzieki za odp. Kurcze problem jest w tym, że właśnie nie miałam nigdy okazji jeździć takimi i nie wiem czy te wózki faktycznie mogą siebardzo różnićod siebie.
Kerna a myślałaś może o tym wózeczku?
Wózek spacerowy DLA DWOJGA PHIL&TEDS (1159692642) - Aukcje internetowe Allegro
moja znajoma była nim zachwycona
ma dzieciaczki 1,5 roku różnicy
lekki,zwrotny i wygodny
zawsze go chwaliła a należy do osób wymagających:))
moze akurat Tobie równiez sie spodoba:)


a ja dzisiaj odebrałam fotelik dla Niuni
mam juz w domku Maxi Cosi Cabrio Fix w kolorze Velvet morning(fioletowy w kwiatki) :))
maxicosi002.jpg

ale się cieszę:-)) hi,hi:)
 
=Kasiona;5701780
Dziewczyny czy ktoras z was kupowala reczniki dla dzieci w Ikei? ja tak i chcialam ostzrec ze zielony recznik z kapturkiem puszcza kolor, wypralam go z bialymi i teraz mam wszytskie lekko zielone k...a :) tak mnie to wkurzylo ze szok

tez bym sie wkurzyła:tak:. Moze spróbuj jakis wybielacz zastosowac.

Pati fotelik super:tak:

Marta rzeczywiscie niezłe ceny w tym Tesco. Ale u mnie jest małe, i ciuszków w nim jak na lekarstwo. Ale jak bym dzisiaj była w miescie to zajrze, a nóz cos kupie;-)
 
cieszę się że fotelik Wam się podoba:)
ja w końcu zaczynam kompletować wyprawke dla Niuni:)
jutro jadę z mężem na zakupy ciuszkowe i kosmetykowe:-)
 
reklama
Do góry