reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

IMG_1916.jpgIMG_1918.jpgIMG_1908.jpgIMG_1914.jpgIMG_1909.jpgIMG_1917.jpgIMG_1915.jpg
Szaleństwa mojej mamy :-)
IMG_1911.jpgIMG_1910.jpgIMG_1912.jpg
A to moje ostatnie ciuszkowe podrygi...
Czas skupić się na rzeczach konkretniejszych:tak:
pencil.png
 
reklama
Ja mam fotelik Hauck Zero plus , on ma takie same oceny w testach bezpieczenstwa ADAC jak Maxi Cosi ale jest o wiele tanszy i tez mozna go montowac do wielu wozkow np do spacerowek Haucka,
Hauck Zero Plus Test Kindersitz

Ja piore w Persil Sensitive


Oj ty chyba masz udzialy w Biedronce:-)


Ja uzywam Lenor Sensitive

ja myslalam o maxi cosi bo mozna go do bugaboo wpinac a o to mi chodzi, tylko nie moge nigdzie adapterow znalezc. to jest super sprawa jak mozna fotelik do wozka wsadzic bo nie trzeba dzidziusia non stop przekladac, ja tak mialam ze starszakiem i jak jezdzilam na zakupy czy na spacery to zawsze byl w foteliku.
 
ja miałam sterylizator Aventu i sobie go chwale, chociaz jest on tak zrobiony ze pasują do niego tylko buteli tej samej firmy:crazy:

właśnie odebrałam tel że dziś przyjedzie do mnie łózeczko dla Leny ( dostane je po mojej kuzynce)
 
Oj ty chyba masz udzialy w Biedronce:-)

Chciałabym... ;-) A tak serio, to mój mąż tam pracuje, tylko nie na sklepie, tylko jako powiedzmy... pracownik umysłowy.

A co do butelek to ja planuję kupić samosterylizujące - chyba firmy Lovi. Dużo dobrego o nich słyszałam. Podobno wkłada się je do mikrofali i po kłopocie. Miałyście może?
 
Dagna ja mimo iż mam sterylizator Aventu to własnie zamierzam dokupić butelki Lovi, pare miesięcy temu wygrałam w konkursie przeprowadzonym przez ta firme i dostałam sporo butelek, niekapków itp brakuje mi tylko butelke na start... wczesniej nie miałam do czynienia z ta firmą... dostałam tez bardzo fajny podgżewacz żelowy o taki
https://ssl.allegro.pl/item1156238031_19_400_lovi_podgrzewacz_zelowy_bez_pradu_nowosc.html fajna sprawa na spacery itp...
i jeszcze dostałam taka fajną silikonową butelkę https://ssl.allegro.pl/item1095947776_butelka_wielofunkcyjna_silikonowa_lovi_230_ml_ss.html dokupiłam sobe smoczek startowy wiec juz tylko jedną butelkę musze kupić :)
 
dagna, ja właśnie bede kupowałe te z lOVI samosterylizujace, ciekawa jestem czy to wogóle działa czy to nie sciema jakaś.

i tak mam nadzieje ze bede karmic cycem, ale butelki kupie w razie w, choc w sumie dzidzia pije tez herbatkę więc się przydadzą.
 
reklama
Kasiona a jaką masz najwyższą temperaturę w zmywarce? Bo ja na przykład 70 stopni i to jest za mało na wyparzenie butelek. Przez pierwsze pół roku trzeba je wyparzać.
Ja wprawdzie mam sterylizator - uzywkę - ale chyba pierwszy raz to wszystko tradycyjnie wygotuję 5 minut w wodzie i tyle :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry