reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
Dagna, dzięki za namiary na tą wanienkę z Biedronki! Agusska, przyłączam się do poniedziałkowego porannego czatowania pod sklepem :-)
 
Tosia nie jestes sama z tym niezdecydowaniem. Ja mam podobnie. Posciel to zamawiam ze 2 tyg. i zamówic nie moge, to samo dotyczy łózeczka i materaca. Mezus codziennie po pracy sie pyta zamówiłas:-), a ja w proszku. Przewiduje ze w koncu sie wkurzy i sam zamówi albo kupi w sklepie.

Dagna wanienka fajna, ja juz mam bo pewnie tez bym czatowała pod sklepem. Tylko termometr musze dokupic.
 
Witajcie dziewczyny
tak czytam wasz watek zakupowy i coraz bardziej sie doluje bo zdaje sobie sprawe ze nic dla dzidzia nie mam jeszcze. Troche rzeczy po straszaku ale takie jak wannienka czy fotelik do samochodu to dopiero sie kapnelam ze przeciez potrzebuje:)
ja z moim starszym mialam wannienke fisher price i bylambardzo zadowolona wiec teraz zamierzam kupic taka sama (az zal mi sciska serce ze sprzedalam tamta za 5 dolarow a teraz musze kupic w polsce nowa).
jesli chodzi o fotelik to nie mam pojecia jeszcze bo zaczelam dopiero przegladac internet, napewno chcailabym cos dobrego i bezpiecznego. Dla Szymona mialam graco, tutaj widzialam ze tez sa ale ja z tamtego nie bylam zadowolona bo i owszem byl bezpieczny ale bardzoooo ciezki. teraz chcialabym cos z maxi cosi wiec jak macie jakies typy to bardzo prosze o rady.
ja rodzilam pierwsze dziecko w kanadzie i nie potrzebowalam do szpitala w zasadzie nic,zadnych majtek, podpasek czy podkladow a tutaj jestem dosc zdezorientowana. czy kupujecie to w aptekach czy w sklepach drogeryjnych?
 
Witajcie dziewczyny
tak czytam wasz watek zakupowy i coraz bardziej sie doluje bo zdaje sobie sprawe ze nic dla dzidzia nie mam jeszcze. Troche rzeczy po straszaku ale takie jak wannienka czy fotelik do samochodu to dopiero sie kapnelam ze przeciez potrzebuje:)
ja z moim starszym mialam wannienke fisher price i bylambardzo zadowolona wiec teraz zamierzam kupic taka sama (az zal mi sciska serce ze sprzedalam tamta za 5 dolarow a teraz musze kupic w polsce nowa).
jesli chodzi o fotelik to nie mam pojecia jeszcze bo zaczelam dopiero przegladac internet, napewno chcailabym cos dobrego i bezpiecznego. Dla Szymona mialam graco, tutaj widzialam ze tez sa ale ja z tamtego nie bylam zadowolona bo i owszem byl bezpieczny ale bardzoooo ciezki. teraz chcialabym cos z maxi cosi wiec jak macie jakies typy to bardzo prosze o rady.
ja rodzilam pierwsze dziecko w kanadzie i nie potrzebowalam do szpitala w zasadzie nic,zadnych majtek, podpasek czy podkladow a tutaj jestem dosc zdezorientowana. czy kupujecie to w aptekach czy w sklepach drogeryjnych?

cześć Pearl :-) ja wczoraj te wszystkie podkłady, podpaski, majtki i inne pierdoły ;-) kupiłam w aptece.. a jeśli chodzi np o kółko poporodowe to widziałam w sklepie z rzeczami dla dzidziusiów.. :-) u nas w szpitalu podobno większość rzeczy mają, ale ja nie mam zamiaru prosić... bo czasem jest tego mało... od sierpnia ide do szkoły rodzenia będę wiedzeć więcej.. ;-)
 
ja tez glownie w necie na allegro..w sklepie jeszcze nic nie kupilam oprocz kilku ciuszkow. dziewczyny nie pamietam czy pisalyscie o proszkach do prania ale mam pytanie w jakich pierzecie ciuszki maluchow?
 
reklama
Do góry