reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

dziewczyny, ktoras kiedys wpominala o poscieli AMY?mi sie tez bardzo podoba, ale tutaj nie mam okazji jej obejrzec "na zywo"...macie jakies doswiadczenia, chodzi mi przede wszystkim o jakosc?
Alcia, ja kupiłam pościel Amy sweet baby,ale jeszcze jej nie prałam. Wygląda świetnie i podobno ma wszystkie atesty-polski producent,żadna chińszczyzna.
 
reklama
hejka, mam posciel AMY-poszewka na podusie+na kołdre i wklad- czyli kolderka i podusia, dostałam wraz z kolyska. Juz jest wyprana i ubrana, jakosc dobra, pralam w 60 st. i prasowałam, nic sie nie skurczyła.
 
Hausfrau ja mam 56 3-kopertowe na dlugi rekaw i 2 kopertowe na krotki rekawek
w rozmiarze 62 mam 6 na kopertowych na dlugi rekaw. w rozmiarze 68 kupie juz przez glowke.
 
a ja bodziaczki kupywałam przez główkę, moja siostra takich używała i mówiła ze łatwo się je nakłada .
Mam tak pół na pół z długim i krótkim rękawkiem, i pół na pół rozmiarowo 56 i 62 . razem chyba ze 30 sztuk, nie wiem czy nie przesadziłam.

Dziewczyny doradźcie mi co do pościeli, przeszukiwałam allegro i wszystkie są jakieś naciapane, a ja lubie jednokolorowe, znalazłam coś takiego, cena przystepna , tylko że nie wiem czy ten ochraniacz na szczebelki nie jest za mały, doradźcie bo nie wiem czy zamawiac czy szukac dalej. 11-el POŚCIEL 120x90 z aplikacją trzy GRATISY (1095452338) - Aukcje internetowe Allegro

chyba że macie jakieś linki do pościeli, widziałam taż gdzieś fajniutka ecru ale droga była strasznie więc odpuściłam :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja bodziaczki kupywałam przez główkę, moja siostra takich używała i mówiła ze łatwo się je nakłada .
Mam tak pół na pół z długim i krótkim rękawkiem, i pół na pół rozmiarowo 56 i 62 . razem chyba ze 30 sztuk, nie wiem czy nie przesadziłam.

Dziewczyny doradźcie mi co do pościeli, przeszukiwałam allegro i wszystkie są jakieś naciapane, a ja lubie jednokolorowe, znalazłam coś takiego, cena przystepna , tylko że nie wiem czy ten ochraniacz na szczebelki nie jest za mały, doradźcie bo nie wiem czy zamawiac czy szukac dalej. 11-el POŚCIEL 120x90 z aplikacją trzy GRATISY (1095452338) - Aukcje internetowe Allegro

chyba że macie jakieś linki do pościeli, widziałam taż gdzieś fajniutka ecru ale droga była strasznie więc odpuściłam :(

Pościel śliczna!!! i w sumie dość bogaty zestaw. Co do ochraniacza to wydaje mi się, że jest to wymiar standardowy.
 
Do góry