reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
dziewczyny, ktoras kiedys wpominala o poscieli AMY?mi sie tez bardzo podoba, ale tutaj nie mam okazji jej obejrzec "na zywo"...macie jakies doswiadczenia, chodzi mi przede wszystkim o jakosc?
 
Ostatnia edycja:
tez zastanawiałam się kiedy zacząć prać ?
ja popiore i poprasuje w połowie sierpnia:)

Dziewczyny a co radzicie zrobić z metkami wewnątrz ubranek? Zostawione pewnie drapałyby maluszka, ale jak je wyciąć lub zaszyć żeby było najlepiej?
ja zawsze wycinam:)

Ja do wozka kupuje tylko przescieradelko i kocyk ( jeden letni i drugi cieplejszy) a na zime gruby nieprzemakalny spiworek.
ja identycznie:)

dziewczyny a jakie wkłady poporodowe i wkładki laktacyjne polecacie, tzn. jakich firm
wkłady poporodowe bella były dla mnie ok-polecam
wkładki laktacyjne Tommee Tippee są super-polecam


my z wyprawka zaczęliśmy od końca
tzn. wózek mamy już zamówiony Mura 3 w zestawie gondola+spacerówka+maxi cosi cabrio fix
do odbioru koniec sierpnia:)
na wyprzedazy poszalałam troche w H&M
więc bielizna newborn juz prawie cała
kilka perełek kupiła siostra męża w anglii
reszte skompletuje w sierpniu
butelki,kosmetyki itp

polecam zakupić bephanten
nie ma lepszego środka na poranione sutki
uratował mi życie pare razy
i tantum rosa do przemywania także neoceniona:-)))
 
Ostatnia edycja:
co do butelek LOVI, moja koleżanka mi odradzała, ma miesięcznego synka i mówiła ze strasznie się dławił bo za szybko z niego mleko leci, przeszła na AVENT i mówiła, że są świetne wiec ja pewnie tez Aventa zakupie

powoli się przymierzamy do zakupu łóżeczka

ŁÓŻECZKO KOJEC TURYSTYCZNE BABY DESIGN DREAM !! (1100775056) - Aukcje internetowe Allegro

narazie jesteśmy za tym, widziałam na żywo jest

Ja zakupiłam dzisiaj łóżeczko i komodę z Drewexu taki zestaw jak Kalache, dzięki za polecenie sprzedawcy :-)
Taki i do tego równiez bez kosztow przesylki, mteracyk i nakladka na przewijak.
Drewex Zestaw Mały Miś komoda + łóżeczko (1114752269) - Aukcje internetowe Allegro

Ale jeszcze przyglądam się temu łóżeczku do sypialni i do wojaży jak będzie czas ku temu.
ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE KOJEC+PRZEWIJAK+MOSKITIERA (1104120896) - Aukcje internetowe Allegro
i cena fajna. Kupowałam juz u tego sprzedawcy lampe stojącą i jest bardzo Ok i kontakt i towar.
Marze o kołysce , ale musze dozbierac, tyle ze kolyska jest gora na 4-5 miesiecy, ta grajaca koszykowo- plastikowa. Ale sa przepiękne :-)


ja popiore i poprasuje w połowie sierpnia:)


ja zawsze wycinam:)


ja identycznie:)


wkłady poporodowe bella były dla mnie ok-polecam
wkładki laktacyjne Tommee Tippee są super-polecam


my z wyprawka zaczęliśmy od końca
tzn. wózek mamy już zamówiony Mura 3 w zestawie gondola+spacerówka+maxi cosi cabrio fix
do odbioru koniec sierpnia:)
na wyprzedazy poszalałam troche w H&M
więc bielizna newborn juz prawie cała
kilka perełek kupiła siostra męża w anglii
reszte skompletuje w sierpniu
butelki,kosmetyki itp

polecam zakupić bephanten
nie ma lepszego środka na poranione sutki
uratował mi życie pare razy
i tantum rosa do przemywania także neoceniona:-)))

Ja też planuję srodki pielegnacyjne i podkłady itd w połowie sierpnia. Nie mam jeszcze wózka, ale to chyba w sierpniu dopiero.
Natomiast krem bephanten także gorąco polecam - nawet dla samych siebie na drobne ranki, podrażnienia, sutki. Póżniej dla maluszka, jest bezpieczny.Tantum rosa po potwierdzam, po porodzie jak znalazł :-)
 
reklama
dziewczyny a jakie wkłady poporodowe i wkładki laktacyjne polecacie, tzn. jakich firm

ja mam wkładki laktacyjne firmy NUK, a wkłady bella. A czy sie sprawdza to sie okaze. Wszystko dostałam od siostry bo jej zostały.

Ja dzisiaj zrobiłam liste co mam kupic w aptece i w rossmanie. Kupie to co niezbedne, bo przeciez zawsze mozna cos dokupic potem, jesli zajdzie taka potrzeba.
 
Do góry