reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
Dzięki dziewczynki za pomoc - na Was zawsze można liczyć :) Zdecydowałam się jednak na zestaw 1 - liczę, że będę karmić piersią. Jeżeli nie będzie mi to dane to dokupię (w sklepach i na allegro będą przecież zawsze te butelki). :-)
 
Ja mam x-landera xgo i jest absolutnie fantastycznym wózkiem, ale ja szukałam czegoś lżejszego, co mogłabym z łatwością przenieść,spakować do samochodu itp. a x-go to parasolka do której wpinam po prostu gondolkę. Natomiast ten x-run też mnie kusi, bo jeżdżę na rolkach i ten model byłby idealny.Ogólnie x-landery bardzo mi się podobają wizualnie, a wykonanie i funkcjonalność mają na wysokim poziomie.
 
Witam, cały czas się zastanawiam nad butelkami. Kupuję te najmniejsze na początek, te duże mam jeszcze po Ani z Aventu, nie rozpakowałam ich nawet bo ona piła małe ilości mleka, a herbatkę na początku z małej buteleczki a potem już z kubków.
Wczoraj kupiłam w Realu chusteczki do pupy, były prawie wszystkie firmy dotępne w wielopakach, kupiłam sześciopak za 24,99. Do tego jeszcze duże opakowanie wkładek laktacyjnych.
 
hejka

przytarpalam ciuchy z piwnicy po corze,
wlasnie wstawilam pierwsza partie do prania
swoją drogą mam ich tyle ze tylko pojedyncze sztuki kaftanikow i polspiochow dokupie

a jakie slodziaki,takie malusie skarpeteczki,rajstopki,oj doczekac sie nie moge normalnie

to pozostaje mi tylko kosmetyki,wanienke,butelki itp dokupic
oraz dla mnie do szpitala
 
hejka

przytarpalam ciuchy z piwnicy po corze,
wlasnie wstawilam pierwsza partie do prania
swoją drogą mam ich tyle ze tylko pojedyncze sztuki kaftanikow i polspiochow dokupie

a jakie slodziaki,takie malusie skarpeteczki,rajstopki,oj doczekac sie nie moge normalnie

to pozostaje mi tylko kosmetyki,wanienke,butelki itp dokupic
oraz dla mnie do szpitala
dorotka ja tak samo, mam mega duzo ciuszkow po córci, tylko ze u mnie oprócz prania jeszcze selekcja kolorystyczna dojdzie... bo dla synka.
 
reklama
Do góry