reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Z iloscia tych butelek nie przesadzaj , bo dziedziaczki bardzo szybko chca pic z kubeczka, dowiedz sie jeszcze czy do tych butelek mozna pozniej dokupic dzamiast smoczkow dziubki do samodzielnej nauki picia. Ale to jest Avent wiec napewno mozna.
 
reklama
Z iloscia tych butelek nie przesadzaj , bo dziedziaczki bardzo szybko chca pic z kubeczka, dowiedz sie jeszcze czy do tych butelek mozna pozniej dokupic dzamiast smoczkow dziubki do samodzielnej nauki picia. Ale to jest Avent wiec napewno mozna.
Można dokupić dziubki zwykłe i niekapki. I nawet mozna dokupić takie fajne uchwyty do trzymania. Dzięki temu można później wszystkie butelki używać jak kubki na spacerze u większych dzieci i sprawdzają się świetnie. Ja używałam już przy moich starszych chłopakach, to już ponad 11 lat temu i uważam,że są rewelacyjne:-)
 
Wlasnie to sobie chwale w takich butelkach jak Avent czy NUK , ze pozniej wszystko mozna dokupic i nie trzeba sobie zasmiecac szafek niepotrzebna iloscia buteleczek. A wiecie , ze w Niemczech znowu afera ze sloiczkami dla dzieci od 6 m-ca z jogurtem i owocami. W kilku sloiczkach klienci znalezli potluczone szklo. Boshe ciagle cos tam znajduja:szok:

Calineczka ja na pierwsze miesiace polecam mydelko bambino w kostce. Moja polozna i tak nie pozwala namydlac calego cialka tylko pupke. A jedynym plynem co wlewam do wody to jest oliwka
 
Marta2411 ja też bym stawiała na zestaw nr 2 =)

A właśnie co do butelek, co sądzicie o butelkach LOVI,
któraś z Was używała ?
Możecie polecić lub odradzić ?
lovi_butelka_samoster_s.jpg

I jeszcze mam pytanie co do wózka Mikado Boston z dwoma kierowanymi kołami przednimi,
może też ktoś ma !?
Szukałam opinii na temat tego wózka i do tej pory znalazłam dużo pozytywów, kilka tylko było negatywnych na temat rozmiarów, że się nigdzie nie mieści i takie podobne ...
lovi_butelka_samoster_s.jpg
To są niby wymiary jego:

- złożony z kołami - 92x63x30

Wymiary gondoli:
- szerokość - 35cm,
- długość - 80cm,
- głębokość - 20cm,
- wysokość gondoli od ziemi -62cm,

Wymiary spacerówki:
- szerokość - 34cm,
- długość - 82cm,
- szerokość siedziska - 30cm,
- głębokość siedziska 28cm,
- wysokość oparcia - 48cm,
- długość podnóżka - 24cm,

Doświadczone mamy proszę Mi tu podpowiedzieć czy to naprawdę jakiś 'byk' he he czy to standardowe wymiary tego typu wózków :/ !?
:-)
 
Ostatnia edycja:
ciao
dziewczynki jakie wy kupujecie body, bluzki i itp. bo ja tylko kopertowe, zapinane po całości na napy, nienawidzę wiązanych, jest mnóstwo tych bodziaków słodkich, tanich ale jakoś nie wyobrażam sobie wciskać w małą dziurkę główkę dzidzi, co na to doświadczone mamy?
Wczoraj kupiłam w Smyku śliczny kombinezon na zimę ale chyba z rozmiarem przesadziłam bo nabyłam 74 to chyba dobre na lato będzie, chyba powinnam oddać ale nie wiem czy przyjmą bo to z promocji i cena była kusząca...
jaki rozmiar wziąć na zimę?68?62?


74 według mnie jest stanowczo za duży, wypadnie Ci to na wiosnę lub początek lata. Ja mam jeden w rozmiarze 62 - gdzie mała pochodzi do grudnia i 68 na styczeń, luty i marzec. Zdarzają się oczywiście większe dzieci, które szybko wyrastają z małych rozmiarów. No ale zrobisz jak uważasz ;)))

Bo mam 2 zestawy upatrzone na Allegro Aventu:

1. butelka 125 ml i 260 ml za 28,50 zł.

2. 3 x butelka 125 ml i 1 x 260 ml za 42,50 zł.

- butelka 260 smoczek wolny 2 dziurki
- butelka 125 smoczek mini 1 dziurka

Kwoty podałam już z przesyłką więc bardzo Was proszę doradźcie który zestaw zamówić :-)

Z tego co narazie napisałyście skłaniałabym się do zestawu nr 2 :p Gdzie są 3 małe i 1 większa... Ale sama nie wiem czy dobrze wywnioskowałam :-)

To wszystko zależy czy będziesz karmiła piersią czy nie.. Ja przy Hubercie mialam jedną butelkę na herbatkę - na mleko z racji że karmiłam piersią żadnej!! Także wydaje mi się że niema co przesadzać z tymi butelkami bo jeśli będziesz "cycoliła" to jedna taka i jedna taka ci w zupelności wystarczą!! Zawsze możesz przecież dokupić ;)))
 
reklama
Do góry