reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Wczoraj rano napisałam do tego sprzedawcy, bo pytałam również o materacyk, i nakładkę przewijak, ale nie odpisał jeszcze.Ma dobre ceny, czytałam troche opinii , ma duzo neutralnych na temat jakosci mebelków.
Co może powiedziec o wykonaniu, czy to jest druga jakosc jak sugeruja kupujacy? Bo juz sama nie wiem co robic....Ech moje niezdecydowanie.

Ja do niego dzwoniłam nim wpłaciłam pieniądze i tez brałam materacyk i takie tam, jak to stwierdził jeśli paczki małogabarytowe to bez dodatkowej oplaty za wysyłkę czyli w sumie zapłaciłam za sam towar bez kosztów wysyłki. A co do jakości to jakość dokładnie taka sama jak widziałam w sklepach. Tak jak już chyba pisałam inny odciń jest szczebelków w łóżeczku, od boków wynika to z tego, że boki są z płyty takiej jak normalnie meble, a szczebelki chyba z drzewa sosnowego. Komoda jest normalna z płyty i pierwsza jakość, więc nie wiem o co ludziom chodziło, myśle że właśnie o te inne odcienie na łóżeczku. Później spróbuję zrobić na tyle wyraźne zdjęcie żeby było to widać i Ci podeślę jeśli chcesz. Mogę ci podesłać więcej zdjęć ale to lepiej chyba ma maila jeśli podasz :)
 
reklama
Ja jestem mega zadowolona bo mebelki które wczoraj zamówiłam dziś kolo 9 już kurier przywiózł i są już rzłożone i się wietrzą bo niestety zapaszek świeżo ciętej płyty jest.

Oooo, dziękuję za opowiedz :-) No to juz bez obaw. A co do szczebelkow i koloru, to fakt bo w sklepie tez widzialam ze szczebelki sa jasniejsze od plyty. Widac tak ma byc. To zamawiam u niego, a co:-)
To nie wysylaj fotek, bo jesli mowisz ze takie jak w sklepie, to ja wczoraj wlasnie wyogladalam w jedynym na Slaksu sklepie w Rudzie Slaskiej.
W razie czego i tak podaje mojego maila
dorta1@poczta.onet.pl ( dorta nie dorota ;-) )
Co jeszcze zamaiwalas w przesylce, ze udalo sie bez oplat dodarkowych. Bo ja chce matercyk i nakladke na przewijak i moze posciel ?
 
Oooo, dziękuję za opowiedz :-) No to juz bez obaw. A co do szczebelkow i koloru, to fakt bo w sklepie tez widzialam ze szczebelki sa jasniejsze od plyty. Widac tak ma byc. To zamawiam u niego, a co:-)
To nie wysylaj fotek, bo jesli mowisz ze takie jak w sklepie, to ja wczoraj wlasnie wyogladalam w jedynym na Slaksu sklepie w Rudzie Slaskiej.
W razie czego i tak podaje mojego maila
dorta1@poczta.onet.pl ( dorta nie dorota ;-) )
Co jeszcze zamaiwalas w przesylce, ze udalo sie bez oplat dodarkowych. Bo ja chce matercyk i nakladke na przewijak i moze posciel ?

Dodatkowo zamawiałam materacyk, stelaż do baldachimu chyba wkładki laktacyjne i majtki jednorazowe i wszystko było ładnie zapakowane w 3 paczkach.
 
ciao
dziewczynki jakie wy kupujecie body, bluzki i itp. bo ja tylko kopertowe, zapinane po całości na napy, nienawidzę wiązanych, jest mnóstwo tych bodziaków słodkich, tanich ale jakoś nie wyobrażam sobie wciskać w małą dziurkę główkę dzidzi, co na to doświadczone mamy?
Wczoraj kupiłam w Smyku śliczny kombinezon na zimę ale chyba z rozmiarem przesadziłam bo nabyłam 74 to chyba dobre na lato będzie, chyba powinnam oddać ale nie wiem czy przyjmą bo to z promocji i cena była kusząca...
jaki rozmiar wziąć na zimę?68?62?
 
Mam pytanie - kolejne :D

Powiedzcie mi proszę jakie wielkości butelek powinnam kupić?

125 i 260? Czy większa - jak 330 się też przyda?
 
ciao
dziewczynki jakie wy kupujecie body, bluzki i itp. bo ja tylko kopertowe, zapinane po całości na napy, nienawidzę wiązanych, jest mnóstwo tych bodziaków słodkich, tanich ale jakoś nie wyobrażam sobie wciskać w małą dziurkę główkę dzidzi, co na to doświadczone mamy?
Wczoraj kupiłam w Smyku śliczny kombinezon na zimę ale chyba z rozmiarem przesadziłam bo nabyłam 74 to chyba dobre na lato będzie, chyba powinnam oddać ale nie wiem czy przyjmą bo to z promocji i cena była kusząca...
jaki rozmiar wziąć na zimę?68?62?
Nie wiem jakie rozmiary ma Smyk, a rozmiar rozmiarowi nie rowny. Ja ci powiem na przykladzie H&M. Rozmiar 62 w H&M to jest na 2-3 miesiac zycia dziecka, Rozmiar 68 4-6 miesiac, 74 to juz nastepna wiosna i lato czyli 7-9 miesiac. Rozmiar 80 zakladalam tuz przed roczkiem ale to jest H&M i C&A . A inne sklepy maja naprawde rozne rozmiary ciezko ocenic . Dieciaczki rosna tak szybko , ze mysle ze bedziesz potrzebowala na zime obydwa rozmiary 62 i 68.

Mam pytanie - kolejne :D

Powiedzcie mi proszę jakie wielkości butelek powinnam kupić?

125 i 260? Czy większa - jak 330 się też przyda?
Na poczatek te mniejsze i lzejsze a potem jak juz dzidzia wieksza, to te duze np na herbatke jak pojdziecie na plac zabaw. Ale nie kupuj za duzo bo od 6 miesiaca mozna juz przyzwyczajac dziecko do picia z kubeczka.
 
ciao
dziewczynki jakie wy kupujecie body, bluzki i itp. bo ja tylko kopertowe, zapinane po całości na napy, nienawidzę wiązanych, jest mnóstwo tych bodziaków słodkich, tanich ale jakoś nie wyobrażam sobie wciskać w małą dziurkę główkę dzidzi, co na to doświadczone mamy?
Wczoraj kupiłam w Smyku śliczny kombinezon na zimę ale chyba z rozmiarem przesadziłam bo nabyłam 74 to chyba dobre na lato będzie, chyba powinnam oddać ale nie wiem czy przyjmą bo to z promocji i cena była kusząca...
jaki rozmiar wziąć na zimę?68?62?

body kopertowe są super:)polecam
ja używałam równiez takich przez główke,one bezproblemu wchodza przez główke gdyż mają szerokie dekolty zapinane na zatrzaski:)
a na pierwsze dni kaftaniczki polecam jak na pepuszek trzeba bardziej uważać:-)

nie wiem jak z rozmiarówka smykową
ale czasami i 74 na zime dobre to zależy od firmy chyba
ja głównie w HM i ZARA zaopatruje moje dzieci i tam zawsze rozmiary im pasuja jak na metkach piszą:)

Mam pytanie - kolejne :D

Powiedzcie mi proszę jakie wielkości butelek powinnam kupić?

125 i 260? Czy większa - jak 330 się też przyda?

na początek tylko malutka butelka
dzidzia pije nie za wiele ml ;-))
 
Bo mam 2 zestawy upatrzone na Allegro Aventu:

1. butelka 125 ml i 260 ml za 28,50 zł.

2. 3 x butelka 125 ml i 1 x 260 ml za 42,50 zł.

- butelka 260 smoczek wolny 2 dziurki
- butelka 125 smoczek mini 1 dziurka

Kwoty podałam już z przesyłką więc bardzo Was proszę doradźcie który zestaw zamówić :-)

Z tego co narazie napisałyście skłaniałabym się do zestawu nr 2 :p Gdzie są 3 małe i 1 większa... Ale sama nie wiem czy dobrze wywnioskowałam :-)
 
reklama
Bo mam 2 zestawy upatrzone na Allegro Aventu:

1. butelka 125 ml i 260 ml za 28,50 zł.

2. 3 x butelka 125 ml i 1 x 260 ml za 42,50 zł.

- butelka 260 smoczek wolny 2 dziurki
- butelka 125 smoczek mini 1 dziurka

Kwoty podałam już z przesyłką więc bardzo Was proszę doradźcie który zestaw zamówić :-)

Z tego co narazie napisałyście skłaniałabym się do zestawu nr 2 :p Gdzie są 3 małe i 1 większa... Ale sama nie wiem czy dobrze wywnioskowałam :-)

duze butelki przydadza sie dopiero potem jak dzidzia bedzie starsza teraz lepiej miec mniejsze sa wygodniejsze czy do mleczka czy do herbatek wiec dugi zestaw bedzie bardziej pomocny
 
Do góry