reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
Onionku ja kupiłam wiecej, bo przy córci na samym poczatku bardzo mi sie przydawały , dosłownie do wszystkiego, mala duzo ulewała. a do wycierania piersi nawet, do ciepłych okladów, do przełozenia na ramie sobie "do bekniecia" dziecka.Awtedy nie musiałam tak duzo prac. jeszcze kilka flanelowych pieluszek tez dokupie.
 
Dziewczyny, a ile tych pieluch tetrowych sie przyda tak naprawde? Czytam, ze aga26ka zakupila 24 sztuki, ja mam chyba ok.10: 8 albo 9..

tez mialam ze 20 i uwazam ze to odpowiednia ilosc ale widzisz moja niunia baaaaardzo ulewala wiec ja te pieluszki non stop uzywalam, moja kolezanka miala z 5 i klnela sama siebie bo co chwila musiala je prac bo wiecznie jej brakowalo:-)
 
ja nie mam pojecia jakie pileuchy kupic..kuzynka chwali sobie pampersa a wiele innych osob chwali Dada z Biedronki. Co do tetrowych mam ok 10 ale jeszcze dokupie.

aga26ka konkretne zakupy:) fajnie:*
 
Dziwczynki jak tam z pieluszkami ,jakie marki kupujecie kurde moj synek mial uczulenie na wiekszosc pieluszek a szczegolnie na ,,pampers,, bo sa perfumowane i uzywalam huggies ,czy ktoras z was kupowala belle slyszalam ze sa dobre a i na stronie
Huggies - Pieluszki - Huggies - supermarket online pieluszki sa prawie o 10 zl tansze niz w sklepach ja zamowilam sobie huggies newborn

jesli chodzi o bellla to powiem szczerze ze corcia maiala je ze dwa razy i totalnie nam nie sluzyly, nie wiedziec czemu przemakaly niunia ze dwa razy siknela w niego i miala body doslownie mokre...ale wiadomo ile ludzi tyle opini moje niektore kolezanki zadowolona sa z nich... a te heppy newborn maja wyciecie na pempuszek jak dla mnie to na plus:-)
 
Dzieki za info o ilosci tetrowych.
Co do pieluch to ja juz kupilam pake Huggies Newborn i dokupie je jeszcze, bo sa wyscielane super bawelenka. Noi z jedne paka pampersow New Baby - na sprobowanie :-) Mysle, ze mozna na dzien dobry kupic kilka roznych opakowac i zobaczyc, ktore najlepiej pasuja do pupci naszego maluszka.. :-)
 
reklama
Jejku dziewczyny tak sobie czytam i myśle kiedy ja wszystko kupie a wiąże sie to rownież z przypływem jakiejs gotówki... wczoraj kupiliśmy z M farbe aby przemalować pokoj płyty i wszystko co potrzebne do zabudowy wneki(na szafe) lezy u tesciow, jeszcze na dodatek piesek popsuł nam drzwi do pokoju kolejny wydatek.. M musi pracowac zeby kupic coś wiecej a w domu zadnych zmian i przygotowan na przyjscie nowego członka rodziny :( wczoraj oglądaliśmy wozeczki i łóżeczka, wozek 100% tako jumper zdania nie zmienie ale coż trzeba sie wstrzymać narazie bo za darmo nie chca nic dać ...
 
Do góry