reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Nie wiem czy w każdym rossmanie. Promocja jest od 26.10 do 8.11 lub do wyczerpania zapasów.

Ja kupiłam od razu 26.10

powodzenia w łowach ;)
 
reklama
M. wlasnie wrocil z pracy obujczony laptopem pampersami i zabawka :-D Wow!! No to sprawilismy Julci nieoczekiwany prezent na jutrzejsze półroczku :laugh2:

Goniu dziekuje za podpowiedz, bo pampesry kupuje tak czy inaczej. A do tego mam zabawke gratis i jeszcze kolejny gratis - mokre chusteczki !
 
ja nie mam blisko rossmana..... ale moze poszukam na necie gdzie jest najblizej i sie przejade ;-);-);-)

a tu wklejam dziesiejsze pół roczne prezenty Filipka i kombinezon zimowy. Tylko kurcze kupilam 80.....a jaki rozmiar wy kupowalyscie ????
 

Załączniki

  • CIMG3306.jpg
    CIMG3306.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 89
  • CIMG3307.jpg
    CIMG3307.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 98
ja nie mam blisko rossmana..... ale moze poszukam na necie gdzie jest najblizej i sie przejade ;-);-);-)

a tu wklejam dziesiejsze pół roczne prezenty Filipka i kombinezon zimowy. Tylko kurcze kupilam 80.....a jaki rozmiar wy kupowalyscie ????

Fajne zakupki. Ja też kupiłam kombinezon w rozmiarze 80. Bałam się, że na 74 może byc za ciasny na koniec zimy. Wolę żeby mały miał w nim luźno a nie żeby mu się coś później ciągnęło.:happy:
 
kombinezon zimowy. Tylko kurcze kupilam 80.....a jaki rozmiar wy kupowalyscie ????
Ja kupiłam 74 ale z firmy coccodrillo i te 74 to jak 80. Bo teraz Marcel nosi wiekszośc uibran 74 a kombinezon jest jeszcze za duży.
Wolę żeby mały miał w nim luźno a nie żeby mu się coś później ciągnęło.:happy:
Myśle podobnie. Na razie Marcelek w swym kombinezonie to nie jest w stanie stópek ani raczek wyciągnąć z rękawów czy nogawek.
 
reklama
Aha sliczny ten kombinezon :-) Tez kupilam 80 tylko wydaje sie jednak ze malo zapasu i na cala zime nie wystarczy. Kupowalam we wrzesniu i wtedy wydawal sie ogromny...:-(
Niedaleko mnie jest sklep z ciuszkami mariquita, ale nie maja calej kolekcji. I bardzo zaluje, bo zobaczyc i przymierzyc zawsze lepiej.

Moze dzisiaj, za podpowiedzia Marys przespaceruje sie do firmowego cocodrillo i Juleczce jakis sliczny ciuszek dokupie :-D.
Ja dostalam zamowione na allegro nosidelko. Bardzo fajnie lezy, zwlaszcza na plecach - bo podtrzymuje kregosłup
 
Do góry